Taşlı tesettür gelinlik modelleri 2017

Taşlı tesettür gelinlik modelleri 2017

Taşlı tesettür gelinlik modelleri 2017

Tasarımcılar 2017 yılında belirli bir trendden uzaklaşıp, herkesin kendi tarzını yansıtabileceği eklemeli modeller üzerinde yoğunlaştılar. Taşlı tesettür gelinlik modelleri 2017 de gelin adaylarının tercih edeceği modellerin başında gelmektedir.

Artık hazır kalıplara sıkışıp kalmak yerine kendi gelinliğinizi tasarlayabilirsiniz. Taşlı gelinlikler kendi tarzınızı yansıtmanıza olanak sağlıyor. Dilediğiniz renkte ve modelde taşı gelinliğinize ekleyip şık ve tarz bir gelin olabilirsiniz.

Gelinlikte kullanılabilecek süslemeler

Eğer ışıltılı ve parlak bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız, gelinliğinizi baştan aşağı kristal taşlarla işleyebilirsiniz. Kristal taşlar ışığı yansıttığı için parlak ve ilgi çekici görünecektir. Hem kendi diktirdiğiniz gelinliğe hem de hazır aldığınız modele kendiniz hayalinizdeki ışıltılı gelinliği yaratabilirsiniz. Türbanından duvağına, kemerinden pelerinine bu taşları kullanabilirsiniz.

Pullar ve payetler de tesettür gelinlik modelleri için çok güzel bir tasarım aracı olarak kullanılabilir. Kristallere göre hem daha ucuz hem daha daha kolay işlenmesi sebebiyle pullar daha pratik bir seçenek olacaktır. Amacınız çok parlak ve gösterişli görünmekse pullar daha ışıltılı görüntü sağlar.

Gelinlik seçimi yapacaklar için

Gelinlik seçimi yapacaklar için lazım olabilecek birkaç bilgiyi sizlerle paylaşalım. Eğer çok gösterişli ve sade olmayan bir model giymek istiyorsanız tafta kumaşlı gelinlikler tam size göre. Tafta kumaş her türlü taşı tüm taşlı gelinlik modellerinde rahatlıkla taşıyabilir. Son zamanlarda taşlı işlemeler de çok ön planda olduğu için swaroski taşı ve buna benzer taş işlemeli gelinlikleri tercih etmenizde fayda var.

Taşlı tesettür gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.