Kadınlar Duysun

TC Kimlik Numaranı Ezberlemenize Göre Hangi Zeka Türüne Sahipsiniz?

19.02.2021
25.950
TC Kimlik Numaranı Ezberlemenize Göre Hangi Zeka Türüne Sahipsiniz?

Tc kimlik numaranızı ezberleme şekliniz nasıl bir zeka türüne sahip olduğunuzu gösteriyor. Dokuz farklı ezberleme şekli var ve bunların içerisinden hangisi size uygunsa sahip olduğunuz zeka türünü öğrenebilirsiniz.

2+3+2+2+2 (Natüralist ve içsel zeka)

Kişi ilk olarak kendini iyi şekilde tanır ve daha sonra çevresindeki insanları tanımaya başlar. İç dünyasında huzurlu ve dengeyi bulabilmiş bir kişiliktir. Karşılarına çıkan olumsuz olaylardan sonra hayata daha güçlü devam ederler. Yalnız olmaktan keyif alırlar ve kendilerine ait huzurlu bir ortamları vardır.

2+2+2+2+3 (Analitik Zeka)

Kişi genellikle hayatına sorunları düşünerek devam eder. Sorunların neden ve niçin ortaya çıkmasıyla meşgul olur. Yeni düşünceler üretebilir ve ortaya çıkarılan işleri en iyi şekilde değerlendirir. Rasyonel bir kişiliğe sahiptir.

3+2+2+2+2 (Sosyal ve Sportif Zeka)

İnsanlarla ilişkileri oldukça iyidir. Kendini çevresindeki insanlara çok rahat bir şekilde iafade edebilir. Sözlü veya sözsüz bir şekilde iletişim kurmanın en iyi yollarını bilir. Psikolojik açıdan kendini rahat hissetmek için elinden geleni yapmaya hazırdır.

4+4+3 (Sorgulayıcı ve Sportif Zeka )

Hayata karşı ne kadar bir güven problemi olsa da olayların arkasında ki nedenleri bulmanın derdindedir. Neden sonuç ilişkisine bağlı bir hayat anlayışı vardır. Kendini güvende hissetmediği yerlerde zaman geçirmez. Aktif bir hayatı olduğu için daima enerjiktir.

3+3+2+3 (Matematiksel ve Sosyal Zeka)

Sayılarla arası herkesten çok daha iyidir. Hayatın kendisi bir matematik olduğu için karşısına çıkan zorlukları da rahatlıkla çözebilir. Yaşam standardını her zaman daha da iyileştirmek için çaba sarf eder. İkili ilişkilerde tavrı daima özverili ve anlayışlı şekilde olur.

2+2+2+2+2+1 (Dilbilimsel ve Matematiksel Zeka)

Duygu ve düşüncelerini konuşarak ve ya yazarak çok iyi aktarabilen kişilerdir. Konuşmalarda karşılarında ki insanları çok rahat bir şekilde etkileyebilirler. Tartışma sırasında olaylara müdahale ederek sorunu hemen çözüme kavuşturabilirler.

3+3+3+2 (Müzikal ve Dilbilimsel Zeka)

Hayattan keyif almaya çalışan kişilerdir. Sadece beyaz ve siyah olarak görmezler onlar için tüm renkler iç içe geçmiş şekildedir. İkili ilişkilerde esnektirler ve arkadaşlık ilişkileri kuvvetlidir. Şarkı söylemek, beste yapmak veya enstrüman çalmak onlar için meditasyondur.

2+3+3+3 (Sosyal ve Görsel Zeka)

Detaycı kişiliğe sahiplerdir. Sanatın her dalıyla uğraşırlar ve kendilerini sanat yoluyla ifade ederler. Başkalarının göremedikleri ayrıntıları görerek yaratıcılıklarını ortaya çıkarırlar. Sosyal hayatları oldukça hareketlidir ve ikili ilişkilerine önem verirler.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.