Tek omuzlu gelinlik modelleri 2017

Tek omuzlu gelinlik modelleri 2017

Tek omuzlu gelinlik modelleri 2017

                Gelinlikler, her yıl en farklı kreasyonlar ile açıklanırken, yine bu sezona uygun olarak moda tasarımcılarının sizlere sundukları arasında, tek omuzlu gelinlik modelleri 2017 ürünleri de yer almaktadır. Elbette ki her yıl tasarımlarda ufak değişiklikler olsa da, genel olarak amaç şık gelinlikler dizayn etmektir.

İnce askılı modeller

Tek askı seçeneği arasında, ince askılar göze çarpanlar arasında. Elbette ki askılar da dantel ya da tül kumaşlar tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra yine ipek ve saten kumaşlarda ince askılı gelinlik modelleri arasında göz atacaklarınızdan olabilecektir.

Tül kabarık askılar

Biraz daha dikkat çeksin istiyorsanız, askılarda kullanılan kabarık tül kumaşlar, modellerin özelliğini gözler önüne serecektir. Hatta birkaç taş ve inci detayı ile model ışıltılar içinde sizlere sunulabiliyor. Elbette ki bu ürünler, hem hazır giyim de hem de moda tasarımcılarının özel dikim ürünlerinde sizlere eşlik edebiliyor.

Gül motifli askılar

Dikkat çekici bir başka model ise, tek omuzlu gelinlikler arasında olan gül motifli ürünlerdir. Tül ve dantel kumaşlar ile şık bir gül motifi, omuz üstünde yerini almış iken farklı bir bakış açısı oluşturulabilir. Elbette ki tüm bu modeller arasında, etek kesim detayına göre farklı modeller bulabilmeniz mümkündür. Yine bunlarda diğer modellerde olduğu gibi, A kesim, prenses, kabarık ve balık kesim modeller olabilmektedir. Ürün detaylarına görsellerden ulaşabilir seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tek omuzlu gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.