Kadınlar Duysun

Terazi Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

04.12.2018
28.257
Terazi Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

TERAZİ Burcu 21 Aralık 2018 – 21 Mart 2019 kış aylarında geri dönüşün muhteşem oluyor. Geçen tüm zamandan sonra her şeyle baş edebilecek bir yapıya sahip oluyorsun. Yaşanan can yakıcı tecrübeler sonra alacağın önemli ve radikal kararlar seni yeni bir hayata hazırlıyor. Engellerle başa çıkmak için gereken enerjiye sahipsin. Yanı sıra yaşayacağın yeni tecrübeler daha da ilerlemene neden olacak nitelikte. Maddi anlamda dönüm noktası olacak gelişmeler yaşayacaksın. Geçmişin belirsizlikleri ortadan kalkıyor. Çalışmalarında istikrarlı olman ve geri adım atmaman son derece önemli. Hedeflerini sıralıyor, periyodik şekilde hareket ediyorsun. Aile içi kontrol edemediğin masraflara el koyacaksın. Yeni birikim ve yatırımlara başlamak için altın gibi bir döneme adım atıyorsun sevgili Terazi Burcu.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Kısmi Güneş Tutulması ile özellikle ikili ilişkilerde stresli günler yaşayabilirsin. Karşına çıkan konularda iyi düşünerek hareket etmelisin. 21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Tam Ay Tutulması ile aile hayatında bunalım yaratan konuların önüne konduğunu görüyoruz. Pek takmayacaksın. 5 Şubat 2019 Kova Burcunda Yeniay etkileri ile maddi işlerde yaşadığın zorluklar son buluyor. Ödemelerin varsa yapıp rahatlıyor, artıya geçiyorsun. 19 Şubat 2019 Başak Burcunda Dolunay etkileri karşına özel insanlar çıkarıyor. Yanı sıra güzel gelişmeler yaşıyorsun. 6 Mart 2019 Balık Burcunda Yeniay etkileri ile yanlış anlaşılmalara ve aldanmaya açıksın. Ciddi karar ve sorumluluklardan uzaklaşmalısın. 21 Mart 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri hata yaptığın her konuyu telafi edebilmen için sana şans tanıyor.

Retro ve Gezegen Geçişlerinin Terazi Burcuna Etkileri

2019 Merkür Gerilemesi 5 Mart 2019’da başlıyor ve 29 Mart 2019’da sona eriyor. Gerileme etkileri ile hayatın duraksaması sana iyi gelecek. Zaten çok yorgun ve bitkin hissedeceğin bu dönemde yeterince dinlenmek için fırsat bulacaksın. Bir süre sakin ilerleyen işlerin gerileme sonra tekrar eski hızına ulaşacak.

Terazi Burcu 2018/19 Kış Aşk Yorumu

Terazi Burcu aşk hayatı 2019 kış aylarında bir süre geri planda kalabilir. Kendini günlük işlerine ve çalışma hayatına veriyor sevdiğin insana yeterli zaman ayıramıyorsun. Onun senden beklentisi ona sevdiğini ifade etmen yönünde. Yoğun çalışma, stres, bölünme gibi farklı nedenler buna izin vermeyebilir. Bu anlamda partnerine büyük anlayış düşüyor. Her ne olursa olsun iletişimde kalmanız ve birbirinize doğru ifadelerde bulunmanız ilişkinizi koruyacaktır. Tabi birbirinizi kaybetmek istemiyorsanız. Bekar Terazi Burcu aşk hayatı 2019 kış aylarında gelip geçici kısa süreli ilişkilerden öteye geçemiyor. Anın tadını çıkarıyor, ciddi düşünmüyorsun.

Terazi Burcu 2018/19 Kış Aile ve İlişkiler Yorumu

Terazi Burcu 2019 kış aylarında aile ve ilişkilerinde iletişim sorunları yer alıyor. Daha doğrusu iletişememek yoruyor. Yüzleşmen ve konuşman gereken durumlardan iyice uzaklaşıyorsun. Çözüm olamayacağın şeyler var. Herkesi kendi haline bırakacak kendi işine bakacaksın. Aile içindeki gelişmelerde hiçbir şekilde risk almıyorsun. Daha önce ağzının yandığı bir konuda uzak duruyorsun. Biriyle ilgili alamadığın bir kararı da bu aylarda alacaksın.

Terazi Burcu 2018/19 Kış Sağlık Yorumu

Terazi Burcu sağlığı 2019 kış döneminde normal şartlarda devam ediyor. Enerjin yerinde. Bol bol çalışıyor, yol yapıyorsun. Kan dolaşımı gibi bir rahatsızlığın varsa tansiyonunu kontrol altına alman gerekebilir. Alerjik reaksiyonlara açıksın. Anlamsız olan tartışmalarda yer almamak seni stresten koruyacaktır. Vakit bulabildiğin ölçüde spor yapmak da hastalıklara karşı korunmanda etkili olabilir.