Kadınlar Duysun

Terazi Burcu 2018 Bahar Yorumu

22.03.2018
5.553
Terazi Burcu 2018 Bahar Yorumu

TERAZİ Burcu 21 Mart – 21 Haziran 2018 ilkbahar ayları ile iletişimi artırıyorsun. Bugüne kadar yaptıkların ve yapamadıkların konusunda kendini derinlemesine sorgulayacaksın. Detaya inmeden ve bütünlüğünü bozmadan düzelmesi gereken şeyleri tekrar ele alıyorsun. Yeni dönemde eğitime ve kişisel gelişime daha fazla önem veriyorsun. Bu konuda yarım kalanları tamamlama yoluna gideceksin. Şimdi olmasa bile bunun sana zamanla faydalarını göreceksin. Ruhsal enerjin yerindeyken en iyi şekilde kullanman gerekiyor. Özellikle kazancını yükseltmek için son derece önemli bir zaman. Harcamalara ve gelir-gider dengesine biraz daha dikkat.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Yeniayı etkileri kişiliğini ortaya koyabileceğin iş fısatlarını beraberinde getiriyor. İş değiştirmek ve büyütmek için iyi bir zaman. 30 Nisan 2018 Akrep Dolunayı etkileri ile mevcut potansiyelin artıyor. İş birliklerine biraz daha dikkat! 15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri dostluklarını derinleştiriyor. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı zamanı üzerindeki yüksek enerjiyle çılgınca davranışlarda bulunabilirsin. 13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri ortak paylaşımların artmasına neden oluyor.

Terazi Burcu İlkbahar 2018 Aşk Yorumu

Terazi Burcu aşk hayatı 2018 ilkbahar aylarında coşku içinde. Birlikte çalıştığın veya yakın çevrende bulunan biriyle aranda farklı etkileşimler oluşabilir. Bu duygusal çekime karşı koyman zor görünüyor. Ancak ilişki olabilecek yapıya sahip olmayabilir. Kalple ilgili kararlar alırken mantığını devre dışı bırakmamalısın. Süren ilişkilerde daha sonra alınacak kararlar öne alınıyor. Evliliklerde eşler bir yatırıma imza atıyor. Birlikte daha güzel günlere açılan yoldan yürümeye başlıyorsunuz.

Terazi Burcu İlkbahar 2018 Aile ve İlişkiler

Terazi Burcu 2018 ilkbahar aylarında aile ve ilişkilerini genişletiyorsun. Onların senle ilgili fikirlerini göz ardı etmeyeceksin. Bununla birlikte akrabalardan birinin iş teklifi ile karşılaşabilirsin. Bu işe girip girmemekte tereddüt ediyorsun. Aklına yatmıyorsa sırf hatır için riskleri göze almamalısın. Arkadaşlarından biri senden büyük meblağlarda borç para isteyebilir. Bu dönem borç vermek ve kefil olmak için pek uygun değil. Sana iyi gelen ve sohbetlerinden keyif aldığın dostlarınla sık sık bir araya geleceksin. Bu durumu özel ilişkini etkileyecek kadar abartmamalısın.

Terazi Burcu İlkbahar 2018 Sağlık

Terazi Burcu sağlığı 2018 ilkbaharında hassas olan bel ve böbrek bölgesine dikkat etmeli. Bu konuda önceden sorun yaşayanların ciddi şekilde rahatsızlanma olasılığı var. Bol su içmeli yorucu işlerden kaçınılmalı. Bahar aylarıyla birlikte fiziksel görüntünü göz hapsine alıyor gerekli olduğu kadar değişime gidiyorsun. Kendini daha iyi hissedene kadar bunu sürdüreceksin.