Kadınlar Duysun

Terazi Burcu 2019 Bahar Yorumu

12.03.2019
30.069

Uzun süredir beklediğin haber ve sonuçları alacaksın. Ekonomik durumlar daha da yoğunlaşıyor ve kolay para kazanmaya başlıyorsun. Bazılarınız sıra dışı…

Terazi Burcu 2019 Bahar Yorumu

TERAZİ Burcu 23 Mart 2019 – 21 Haziran 2019 bahar aylarında güzel şeyler olacak. para ve kariyerde yükseliyorsun. Uzun süredir beklediğin haber ve sonuçları alacaksın. Ekonomik durumlar daha da yoğunlaşıyor ve kolay para kazanmaya başlıyorsun. Bazılarınız sıra dışı ilişkiler yaşayabilir. Kendini zaman zaman duygusal hissederek bir anda seyahate çıkmak isteyebilirsin. Psikolojik anlamda değişik bir döneme giriyorsun. Bu aylarda dikkat etmen gereken en önemli şey alacak verecek meseleleri olmalı. Özellikle borç verme gibi bir hata yapma. Çünkü giden para geri gelmeyecek onu bil sevgili Terazi Burcu.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Nisan 2019 Koç Burcunda Yeniay etkileri ile çok kuvvetli bir geçiş yapıyorsun. 19 Nisan 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri ile kendini daha akıllı, daha değerli hissedeceksin. 05 Mayıs 2019 Boğa Burcunda Yeniay etkileri sayesinde yaptığın çalışmalar fazlasıyla karşılık bulacak. 19 Mayıs 2019 Akrep Burcunda Dolunay etkileri senin keşfedilmemiş değerlerinin keşfedilmesine neden olacak. 03 Haziran 2019 İkizler Burcunda Yeniay etkileri ile sözlü, yazılı diyaloglarda başarı sağlayacaksın. 17 Haziran 2019 Yay Burcunda Dolunayı zamana birden fazla seyahate çıkacaksın.

Terazi Burcu 2019 Bahar Aşk Yorumu

Terazi Burcu aşk hayatında 2019 bahar aylarında zaman zaman gerginlikler oluşabilir. Yaşadığın şeylerle ilgili mutsuzluk duygusu oluşabilir. Partnerini anlamakta ve onun tarafından anlaşılmakta zorlanacaksın. Aranızda güven sorunu varsa bunu çözmeye çalışacaksınız. Ailelerle ilgili konular çok fazla gündeme gelecek. Yaşam alanını dekore etme fikri gelişebilir. Ancak bunun için yeteri kadar zamanın olmayacak. Bir süre ertelemek zorunda olduğun şeyler özel hayatını olumsuz şekilde etkileyecek.

Terazi Burcu 2019 Bahar Aile ve İlişkiler Yorumu

Terazi Burcu 2019 bahar aylarında aile ve ilişkilerinde parasal konular gündeme geliyor. Alacak verecek, borç, kredi konuları ortaya çıkıyor. Kaynaklarını artıracak kişilerle irtibata geçiyorsun. Aileden birinin bağlantıları çok işine yarayacak. Kendi çabanın yanı sıra bu aylarda alacağın dış destekle ekonomik durumunu üst seviyeye çıkaracaksın. Sosyal ortamlardan bir süre uzak kalmak durumundasın. Günlük koşuşturma ve iş hayatın zamanın büyük bir bölümünü işgal edecek.

Terazi Burcu 2019 Bahar Sağlık Yorumu

Terazi Burcu sağlığı 2019 bahar döneminde stresten uzak kalmalı. Tempon çok yüksek ve bu aylar senin için risk içeriyor. En başta değişen hava koşulları ile enerjin düşüşe geçiyor ve ortaya alerjik etkiler çıkıyor. Bunlar için doktora danışarak gereken önlemleri alabilirsin. Ayrıca sindirim sisteminin daha iyi çalışması ve metobolizmanın hızlanması için bol bol su içmeli, dinlenmeli ve beslenmelisin.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.