Terazi Burcu 2019 Yaz Yorumu

20.750

TERAZİ Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler konusunda dikkatli olmalısın. Aynı hataları tekrarlama ihtimalin yüksek görünüyor. Özellikle konu aşk ve arkadaşlık olunca kendini çabuk kaptırıyorsun.

Terazi Burcu 2019 Yaz Yorumu

TERAZİ Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler konusunda dikkatli olmalısın. Aynı hataları tekrarlama ihtimalin yüksek görünüyor. Özellikle konu aşk ve arkadaşlık olunca kendini çabuk kaptırıyorsun. Çalışıyorsan her şeyi bilirim yaparım gibi bir tutumdan uzak durmaya bak. Farkına varmadan sana haddinden fazla sorumluluk yükleyebilirler. Maddi açıdan arzu ettiğin imkana sahip olabilirsin. Ama baştan belirtelim ki bu yaz bunun için çok çalışacak ve yıpranacaksın.

Terazi Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2019 tarihleri arasında mücadelesini verdiğin ne varsa sonuca ulaşacaksın. Ama gerçekten mücadele verirsen. Pes ettiğin konular yarım kalmaya mahkum olacak. Arkadaşlarının hayatındaki önemi artacak. Bazılarından ise uzaklaşma çabasına gireceksin. Egon biraz yükseliyor. Kimi zaman enerjini kontrol edemeyerek yanlış hamleler yapabilir ve sonrasında pişman olabilirsin. Yanlış adımlar atmamak için özellikle ön yargılarından kurtulmalısın.

Terazi Burcu 2019 Yaz aylarında aşk hayatında hukuksal ve resmi durumlar yer alıyor. İlişkin varsa evlilik düşünerek ani bir kararla evlenebilirsin. Zaten evliysen ve evliliğin sorunlu şekilde ilerliyorsa ayrılık kararı alabilirsin. Aile arasında hak aramak adına yasal yollara başvurmuş da olabilirsiniz. Kısacası hanede resmi işlerle ilgili bazı durumlar oluşacak.

Terazi Burcu Temmuz, Agustos, Eylül 2019 aylarında yaşamı ciddiye alma zamanıdır. Şartlar ne olursa olsun pes etmeye yer yok. Ortak yaşam alanlarında çözümsüz bazı durumlara karşı hassasiyetin yüksek olacak. Anne, baba, çocuk, kardeş gibi kişilerin özel sorunları ile ilgilenmek durumda kalacaksın. Yoğun yaşam temponda çevrendeki insanlara karşı her zaman anlayışlı olamayabilirsin. En önemlisi kendine zaman ayırman olacak. Çünkü kendinle geçirdiğin zamanları bile özleyeceksin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.