Terazi Burcu 2020 Yaz Yorumu

5.647

Bu dönemde daha girişken ve sorun çözücü olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminiz güçleniyor. Ortaklıklı yürütmüş olduğunuz bir iş varsa bu konu hakkında sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu 2020 Yaz Yorumu

Bu dönemde daha girişken ve sorun çözücü olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminiz güçleniyor. Ortaklıklı yürütmüş olduğunuz bir iş varsa bu konu hakkında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Güvendiğiniz bir kişiden yeni bir iş teklifi alabilir ve güzel bir maddi kazanç elde edebilirsiniz. Analitik düşünerek ve sorumluluklarınızı yerine getirebileceksiniz. Düşünmeden hareket etmek yerine daha çok düşünerek adım atmaya çalışacaksınız.

Terazi Burcu 2020 Yaz Aşk Yorumu

Sorun yaşadığınız bir ilişkiniz varsa bu dönemde net kararlar alabilirsiniz. Sorunları partnerinizle konuşup halledebilirseniz ilişkiniz adete boyut atlayacak ve birbirinize olan bağınız daha da güçlenecek. Fakat sorunları aşamazsanız ayrılık düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Yaşayacak olduğunuz ayrılık sizi korkutmasın bir şeylerin bitmesi demek kötü bir durum değildir. Yeni şeylerin başlaması içinde bir fırsattır. Bakış açınızı bu şekilde değiştirebilirseniz hayattan yeterince keyif alabileceksiniz.

Terazi Burcu 2020 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

22 Eylül 2020 tarihinde Güneş sizin burcunuza geçiş yapacak ve uzun zamandır görüşmediğiniz kişilerle buluşma fırsatı elde edebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla eski günleri anarak hasret giderecek ve tekrar ona ne kadar güvendiğinizi anlayacaksınız. Aile içerisinden bir kişi size maddi açıdan desteklemek isteyebilir. Siz her ne kadar onlardan böyle bir şey beklemeseniz de onlar sizin yanınızda olduklarını ve desteklediklerini sürekli göstermek isteyecekler. Bu sayede kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Terazi Burcu 2020 Yaz Sağlık ve Kariyer Yorumu

5 Eylül 2020 tarihinde Merkür sizin burcunuzda geçiş yapacak ve eski bir sağlık sorununuz varsa tekrar ortaya çıkıp sizi tedirgin edebilir. Kulaktan dolma bilgiler ile yeni şeyler denemek yerine uzman bir doktordan tavsiye almayı tercih etmelisiniz. Kariyeriniz ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları artık bir kenara bırakmalı ve yeni kariyer planlamaları yapmaya çalışmalısınız. Olumsuz düşüncelerden sıyrılmak için kendinizi biraz olayların akışına bırakmayı denemeniz gerekiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.