Kadınlar Duysun

Terazi Burcu 2020 Yıllık Yorumu

04.12.2019
32.788

2020 yılında eviniz ve ailenizle ilgili konularda büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili güzel fırsatlar yakalamanız…

Terazi Burcu 2020 Yıllık Yorumu

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu terazi olanlar 2020 yılında eviniz ve ailenizle ilgili konularda büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili güzel fırsatlar yakalamanız oldukça kolay olacak. 19 Aralık Jüpiter Oğlak burcunda olacak ve 4. eviniz etkilenecek. 4. evinizi ilgilendiren yani ev, aile ve alım satım ile ilgili konularda iyileşmeler göreceksiniz.

Geçen sene bu konularda biraz zorlanmış olabilirsiniz. Fakat yeni ve şanslı bir döneme adım atacağınız için güzel yenilikler sizlerle olacak. Yeni bir ev veya araba alımı gibi düşünceniz varsa aileden de bir kişiden destek alarak alabilirsiniz. İmkanınız varsa evinizin içerisinde de bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Evli değilseniz bu sene evlilik fikrine biraz daha ılımlı yaklaşabilirsiniz. Çocuğu olan terazi burçları ise çocuklarla ilgili konularda bu sene rahat edecekler. Eğer çocuğunuz yoksa eşinizle birlikte çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz.

Sosyal çevre açısından oldukça şanslı olacaksınız. Farklı konulardan farklı yerlerden destekler alacaksınız. Aile içerisindeki sorunları çözebileceksiniz ve rahat bir yıla merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda ki değişiklikler de bu sene sizi oldukça mutlu edecek. Yeni iş imkanlarını en iyi şekilde değerlendirecek ve güzel bir maddi kazanç sağlayacaksınız.

Terazi Burcu 2020 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu Terazi olanlar Oğlak burcunda devam eden Pluto transiti Jüpiter ile birleşecek ve aileniz ile ilgili olaylar ön planda olacak. Zaman zaman üzerinizde fazla baskı hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı olduğunuz müddetçe bu baskıyı hafifletebileceksiniz.

22 Mart tarihinde Satürn kova burcuna geçiş yapmaya başlayacak. Sosyalleşmek isteyeceğiniz ve arkadaşlarınızla bol bol vakit geçireceğiniz bir zaman sizinle olacak. Aynı zamanda arkadaşlarınızla birlikte yeni bir iş kararı alabilirsiniz. Aşk hayatınızda da bazı yeniliklere adım atabilirsiniz. Uzun zamandır karar vermek istediğiniz ve bir türlü emin olamadığınız konularda artık emin olacaksınız. Partnerinizle birlikte bu sene içerisinde güzel bir uyum içerisinde olacaksınız. Geçen sene Nisan ayının ortalarına doğru sıkıntıya girmiş evliliğiniz yada ilişkiniz varsa bu sene Nisan ayında bunun tam tersini yaşayacaksınız.

Mars 9 Eylül tarihinde Retroya başlayacak ve siz ilişkiler ile ilgili konulara daha çok odaklanacaksınız. İkili ilişkilerinizde ortaya yanlış anlaşılmalardan ötürü kavgalar ve anlaşmazlıklar çıkabilir. Sakin kalmakta her ne kadar zorlansanızda bunun için mücadele etmeye devam etmelisiniz. Yalnız olan Terazi burçları bu Mars hareketi sayesinde geçmişte kalan bir kişi tekrar hayatınıza girmek isteyebilir.

5 Temmuz Oğlak burcunda Ay Tutulması da aileyi ve aşk hayatınızı etkileyebilir. Umudunuzu yitirdiğiniz bir konu varsa. Bu konuya dair güzel ve şaşırtıcı bir gelişme yaşayabilirsiniz. Şanslı ve bereketli bir yıl sizinle olacak. Bu güzellikleri sevdiğiniz insanlarla paylaşmaya çalışın.

Terazi Burcu 2019 İş, Para ve Kariyer

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu terazi olanlar 12 Ocak Satürn pluto kavuşumu sizin 4. evinizde olacak. İş hayatınız için azimli ve kararlı olacağınız bir zaman olacak. Ev alma, inşa etme veya satma gibi bir düşünceniz varsa adım atmaya çalışmalısınız çünkü oldukça olumlu geri dönüşler alacaksınız. Aynı zamanda Satürn’de Oğlak burcunda olacağı için size olumlu açı yapacak ve zorlu giden işleriniz çözüme kavuşabilecek. İş hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili kadersel bazı gelişimlere şahit olabilirsiniz. Sabırlı olursanız güçlü bir dönüşüm yaşayacaksınız.

22 Mart tarihin’de Satürn Oğlak burcunda olacak ve kariyerinize daha çok odaklanacaksınız. Başlamak istediğiniz yeni bir proje varsa bunun için ilk adımları atabilirsiniz. 10 Ocak tarihinde gerçekleşecek olan Yengeç burcunda Ay Tutulması da kariyerinizi önemli açıda etkileyecek. Sizi olumsuz etkilemeye çalışan ve yaptığınız işlere sürekli eleştiri yapan bir kişiden uzaklaşacaksınız.

İşiniz için haber beklediğiniz bir yer varsa kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirsiniz. Bu sene çok çalışacağınız için geleceğiniz için yatırım yapma fırsatı elde edeceksiniz. Maddi durumunuz sizi oldukça mutlu edecek ve bazı yardımlarda da bulunmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda ki belirsizlikler ortadan kalkıyor. Herşey sizin için daha net ve açık olacak. Bu yüzden olabildiğince hedeflerinize odaklanın ve elinizden geldiğince emek vermeye çalışın. Verdiğiniz emeklerin karşılığını çok güzel bir şekilde alacaksınız. Medya veya basınla ilgili bir işiniz varsa 2020 yılı sizin karşınıza güzel bir fırsat çıkarabilir.

Terazi Burcu 2019 Eğitim ve Sağlık

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu terazi olanlar 2020 yılında yaşanacak olan tutulmalar eğitim hayatınızı yakından etkileyecek. Bitirmeye çalıştığınız bir proje varsa bu sene ertelemeyecek ve kısa süre içerisinde bitirebileceksiniz. Katılacak olduğunuz yeni eğitimler var. Buralarda kendinize farklı bakış açıları katacak ve farklı özgün işler ortaya çıkaracaksınız.

13 Mayıs Venüs İkizler burcunda retro yapacak ve geçmişten gelen yarım kalmış konuları tamamlayacaksınız. Akademik açıdan oldukça şanslı olacaksınız. Retro’da sağlığınıza biraz dikkat etmenizde fayda var. Güzellik için bir operasyon kararı aldıysanız ertelemeniz de fayda var. 9 Eylül tarihinde Mars Koç burcunda retro yapacak. Fiziksel ve ruhsal anlamda yorgunluğunuz ortaya çıkabilir. Kendinize zaman tanımalı ve ortaya çıkan sağlık problemlerinizi ihmal etmemelisiniz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.