Kadınlar Duysun

Terazi Burcu 2021 Yaz Yorumu

15.06.2021
5.429
Terazi Burcu 2021 Yaz Yorumu

25 Haziran 2021 tarihinde neptün retro hareketine başlayacak. Günlük rutin işlerinizde aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan olaylara karşı daha detaycı olmak sizin için daha iyi olacaktır.

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Ortak işler yapıyorsanız buralarda maddi anlamda anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir.

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. İç dünyanızda var olan karmaşıklık artık geri de kalacak ve rahat bir nefes alabileceksiniz.

Terazi Burcu 2021 Yaz Aşk Yorumu

30 haziran 2021 tarihinde Mars Satürn Karşıt açı oluşturacak. Sevgilinizle birlikte yapacak olduğunuz bir tatil planını iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. İlişkinize heyecan katmasını planladığınız kurslara katılmak isteyeceksiniz.

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Hesapta olmayan bir aşk tekrar canlanabilir. Kalbinizden çıkardığınızı düşündüğünüz kişiyle karşılaşma olasılığınız yüksek olacak ve eski duygularla tekrar yüzleşeceksiniz.

Terazi Burcu 2021 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars Uranüs kare açı oluşturacak. Arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler çıkabilir. Karşınızdaki insanı anlamadan sert tepkiler vermek ilişkinizi bitirmenize neden olabilir.

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı oluşturacak. Çocuklarınızla aranızda sorun yaratan konunun detayına inmek ve bunları halletmeye çalışacaksınız.

20 Eylül 2021 Tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Ailenize karşı biraz daha inisiyatifli davranmanız gereken konularla karşılaşacaksınız.

Terazi Burcu 2021 Yaz İş ve Kariyer Yorumu

1 Ağustos 2021 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. İş hayatınızda yerine getirmeniz gereken sorumlulukarın üzerine düşünmeli ve yeni fikirler oluşturmaya çalışmalısınız. Kariyeriniz hakkında olumsuz konuşan insanlara karşı sert tepkiler vermekten kaçınmayacaksınız. İş hayatınızda uzun zamandan beri devam eden durağanlık artık son buluyor. Birden fazla iş görüşmesi yapabilir ve maddi anlamda sizi en iyi şekilde destekleyecek işe başlayabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.