Kadınlar Duysun

Terazi Burcu 2022 Yıllık Yorum

15.12.2021
5.990
Terazi Burcu 2022 Yıllık Yorum

2022 yılında olduğunuz yerde durmaktansa bizden fazla girişimlerde bulunmak isteyeceksiniz. Yakın çevrenizde birlikte yapacak olduğunuz işler ön plana çıkacak. İletişiminizi etkileyecek olan bazı fırsatlar da karşılaşabilirsiniz. Bu yılın 6 ayı boyunca maddi anlamdaki kaynaklarınızı güçlendirmek için yeni yatırımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Emlak piyasasına girme gibi bir düşünceniz var ise bununla ilgili konularda biraz daha dikkatli olmaya çalışmışsınız. Alış – satış yapma konuları uzun zamandan beri gündemimizde olan bir durum olsa da daha temkinli ilerlemek sizin için en iyisi olacaktır. Bu sene içerisinde genellikle yatırımlar, para ile ilgili konular ön plana çıkacak. Günlük hayatınızda sizi mutlu edecek olan ve tatmin sağlayacak olan fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yeni projelere dahil olmak isteyebilir, farklı bir iş branşına geçebilir veya mevcut olan işinizde de kendinizi geliştirmeye çalışabilirsiniz.

Yönetici Gezegeni Etkileri

26 Ocak – 6 Mart 2022 Venüs, Oğlak’ta Düzeliyor

Venüs’ün Oğlak burcunda seyahat etmesi size etkileyecek açıları ortaya çıkaracak. Özellikle kariyerinizle bağlantılı ve ilişkilerle de alakalı durumlar ön plana çıkabilir. Çevrenizdeki insanlara vermiş olduğunuz değerler değişebilir. Daha çok kendi isteklerinize odaklanacak ve kendi hayat anlayışınız ne ise bu yolda ilerlemeler yapacaksınız. Daha öncesinden yaşamış olduğunuz olumsuz tecrübeleri deneyim olarak var sayacak, kendinize buralardan güzel öğretiler çıkaracaksınız. Toplumdaki var olan yerinizi değiştirmek isteyebilir, hedeflerinize yönelik olacak yeni iş adımları atabilirsiniz. Ailenizdeki ve iş hayatınızdaki kadın figürleri sizin için önemli olabilir. Hayatınıza farklı insanlar girebilir ve bu insanlardan yeni şeyler öğrenebilirsiniz. İkili ilişkilerde kendinize güveneceksiniz.

12 Şubat / 12 Mart 2022 Venüs – Mars Kavuşum

Eviniz ve ailenizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Burada yaşamış olan problemlere çözüm yolları bulabileceksiniz. Evinizin içerisinde yapmak istediğiniz dekorasyon değişikliği veya tamir tadilat işleri varsa bunları hızlandırma girişiminde bulunacaksınız. Geçmişte yaşanmış olan kırgınlıklar yüzünden tavır takındığınız kişiler var ise bu kişilerle tekrar konuşma kararı alabilirsiniz..

Tutulmaların Etkileri

  • 30 Nisan Parçalı Güneş Tutulması
  • 25 Ekim Parçalı Güneş Tutulması
  • 16 Mayıs Ay Tutulması
  • 8 Kasım Ay Tutulması

Akrep burcunda ve Boğa burcunda gerçekleşecek olan tutulmalar sizin para ile ilgili konularınızı öne çıkaracak. Bu sene yaşanan 4 tutulma ortak finansal konularda, para ile ilgili değişiklikleri ve iş hayatınızdaki yapacak olduğunuz değişimleri etkileyecektir. Nisan ayı boyunca yeni fikirlere yatırımlara açık olabilir, buralardan güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Eşinizin veya partnerinizin gelirinde artışlar söz konusu olabilir. Bu da sizin maddi durumunuzu olumlu şekilde değiştirebilir. Özel hayatınızda alacak olduğunuz kararlar sizi ya ayrılığa ya da yeni bir birleşime götürmek götürebilir. Mal paylaşımı, nafaka, tazminat ve miras gibi durumlarda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Mevcut olan kaynaklarınızın birinden vazgeçmeniz söz konusu olabilir. Yatırım yapma gibi bir düşünceniz var ise de bununla ilgili yeni oluşumlara adım atabilirsiniz. Yeni bir ilişki, dostluk veya daha öncesinden var olan arkadaşlıklarınız sayesinde kendi değerinizin farkına daha net varacaksınız. Ekim ayı içerisinde yaşanacak olan tutulmanın etkisi iş hayatınızı olumlu bir şekilde etkileyebilir. Evinizin içini yenilemek için bir miktar harcaması yapabilirsiniz.

Kuzey Ay Düğümü Hareketleri

5 – 18 Şubat / 18 Mart – 11 Nisan / 1 – 19 Nisan / 4 – 12 Nisan / 27 Temmuz – 11 Ağustos

Kendi içinizde yaşayacak olduğunuz olumlu değişimler sizinle olacak. Geçmişten gelen korkuları geride bırakacaksınız. Partnerinizle daha yakın ilişki anlayışını benimseyeceksiniz. Kendi içinizdeki sırlarınız varsa partnerinize karşı olan güveninizle birlikte bunları onunla paylaşmak isteyebilirsiniz. Sizin için vazgeçilmesi zor olan bir düşünce yapısından fedakarlık vermek zorunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda kendinizi güvende hissetmek için sezgilerinize güvenmekten vazgeçmemelisiniz. Kendinizi daha açık ve dürüst bir şekilde ifade etmenin yollarını arayabilir, ilişkide problem olmaması için partnerinizle daha derin ve detaylı konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. İkili ilişkilerde ki problemleri aşmak için geçmişte yaşamış olduğunuz sorunları unutmanız gerekebilir. İş ortamında yaşanacak olan yakın ilişkiler sayesinde yeni gruplar içerisine girebilir ve buralarda kendinizi geliştirme fırsatı elde edebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.