Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Ağustos 2018 Yorumu

25.07.2018
5.567
Terazi Burcu Ağustos 2018 Yorumu

TERAZİ Burcu Ağustos 2018 tarihinde kazanç alanında son derece dikkatli ilerlemelisin. Kendi işini yapıyorsan güvensiz insanların dolduruşuna gelmemelisin. El sıkışacağın birinin beklemediğin darbesine maruz kalabilirsin, aman diyelim. Acele aldığın her karar seni pişman edebilir. Özel hayatında geçmişin yargısı var. Özellikle evliysen bundan kurtulmalısın. İhtiyaçlarına odaklanır, seni mutlu eden şeyler için çaba sarf edersen önünü daha net göreceksin. Emek verdiğin şeylere dört elle sarılmanı öneriyoruz. Senin iyi niyetini ve merhametini kullanmak isteyenlere izin vermemelisin. Harcamalara biraz daha dikkat!

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri yıpratıcı olabilir. Öfke kontrolünde zorlanıyorsun. İkili ilişkilerinde yapacağın görüşmeler sonrası alınacak kararlar hakkında iyi düşünülmeli. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri aşkta seni farklı düşüncelere sürüklüyor. Hayata bakışın değişiyor. Yeni bir beraberliğe adım atmak isteyeceksin.

Terazi Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumu

Terazi Burcu aşk hayatı Ağustos 2018’de biraz karmaşık. Partnerinle birlikte geçmişi bugüne taşıyorsun. Anı mahveden tek şey bu oluyor. En güzel zamanlarda bile aranıza giren bu duygu sendeki mesafeleri artırabiliyor. Her şeye en baştan başlamak isteyeceksin. Ama onunla ama onsuz. Bu tür düşüncelerle geçecek zamanlardasın. Evliliklerde özellikle bu yönde önlemler alınmalı. Birlikteliği olanların başka birine karşı farklı duygulara sahip olması mümkün görünüyor. Bu da tamamen şu an ki kafa karışıklığından olsa gerek.

Terazi Burcu Ağustos 2018 Aile ve İlişkiler

Ağustos 2018’de Terazi Burcu aile ve ilişkilerinde yardımsever tavrını koruyor. Bazı şeyleri ertelesen de, kararsız kalsan da çevrendekilerle vakit geçirmek için mutlaka zaman ayırıyorsun. Akraba ve arkadaşlarınla uyumun devam ediyor. Bu ay katılacağın davet ve organizasyonlar artıyor. Gireceğin ortamlardan keyif alacaksın. İki kişi arasındaki anlaşmazlığa dahil olacak olaya kendince çözümler üreteceksin.

Terazi Burcu Ağustos 2018 Sağlık

Terazi Burcu sağlığı Ağustos 2018’de yaşantıdaki dengesizliklere oranla iyi görünüyor. Zaman zaman mideyle ilgili ufak problemler yaşayabilirsin. Gıda zehirlenmelerine karşı oldukça hassassın. Duygusal dalgalanmalar nedeniyle kendini yemeğe verebilirsin. Metabolizman yavaş çalıştığından kilo alabilirsin, aman dikkat.