Terazi Burcu Ağustos 2020 Yorumu

10.275

Sorumluluklarınıza yeni bakış açısı geliştirmek için çaba sarf edebilirsiniz.

Terazi Burcu Ağustos 2020 Yorumu

Hayatınızda bazı şeylerin kendiliğinden gelişmesini beklememelisiniz. Siz elinizden geleni yapmalı ve daha sonrasını zamana bırakmalısınız. Yakın çevrenizde iletişim kurmakta zorlandığınız insanlar varsa bunun nedeni sadece sizden kaynaklanmıyor. Farkındalığınız artacak ve haksızlığa uğradığınız konular varsa bunlarda hakkınızı sonuna kadar savunabileceksiniz. Geleceğiniz ile ilgili sizi endişelendiren durumlar var fakat hiçbir şey yapmadan bu endişelerin gitmesini beklememelisiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

3 Ağustos 2020 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek ve öfkenize hakim olamayabilirsiniz. Dolmuş olduğunuz konular var bunları sürekli içinize atmaktan dolayı ani bir sinir patlaması yaşayabilirsiniz.

19 Ağustos 2020 Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek ve artık ne istediğinizi bilmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Siz her ne kadar çok yönlü bir insan olsanız da artık tek bir şeye odaklanarak ilerlemeniz gerektiğini anlayacaksınız.

Terazi Burcu Ağustos 2020 Aşk Yorumu

İlişkide yer alan sorunları paylaşmak yerine kafanızda kurup durmak sizi bir yere getirmez. Cesaretinizi toplamalı ve açık bir şekilde partnerinizle konuşmalısınız. Eşinizin yada sevgilinizin bu ay içerisinde iş hayatında sorunları olabilir ve sizden destek almak isteyebilir. Sorunları bir kenara bırakarak içinizden geldiğince onun yanında olmaya çalışırsanız ilişkiniz manevi anlamda güzel bir boyut kazanacaktır. Aksi halde sizin onu yeteri kadar düşünmediğinizi hissedebilir.

Terazi Burcu Ağustos 2020 Aile ve İlişkiler

Yakın bir arkadaşınız size güzel bir haber verebilir. Sorunlarını her ne kadar sizinle paylaşsa da aranıza giren uzaklık bağlarınızı koparmaya çalışabilir. Bu yüzden arkadaşlarınızla biraz daha fazla ilgilenmeye çalışmalısınız. Size karşı yapılan iyilikleri hiçbir zaman unutmuyorsunuz bu yüzden çevrenizdeki insanlarla aranız ne kadar açık olursa olsun bir şekilde yoluna giriyor. Çocuklarınız varsa onların sizden gizlediği bir konuyu öğrenebilirsiniz.

Terazi Burcu Ağustos 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlığınız açısından oldukça şanslı olacaksınız. Geçmeyecek olarak düşündüğünüz bir rahatsızlığınız beklemediğiniz bir zamanda geçebilir ve bu yüzden kendinizi biraz daha rahat hissedeceksiniz. Kilo vermeyi gözünüzde büyütmemelisiniz, tek yapmanız gereken şey gece belli bir saatten sonra atıştırmamak ve elinizden geldiğince ev yada spor merkezinde egzersiz yapmak. Kariyeriniz ile ilgili yeni hedefler belirlemenizin zamanı geldi. Eskiye takılı kalmanın bir anlamı yok bu yüzden olabildiğince ileriye bakmaya çalışmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.