Terazi Burcu Ağustos 2022 Yorumu

1.651
Terazi Burcu Ağustos 2022 Yorumu

4 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Geçmişe ait düşüncelerle baş başa kalabilirsiniz. Kendi içinizde yapmanız gereken hesaplaşmalar olabilir. Kendi içinize dönecek ve konuşmanız gereken kişilerle konuşmaya odaklanın.

20 Ağustos 2022 tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Mümkün olduğunca risk içerisin işlerde bulunmamalısınız. Şehir dışına çıkma gibi bir düşünceniz varsa bunu mümkün olduğunca çabuk gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Rutininizin dışına çıkma kararı alarak, kendinizi bu alanlarda yenilemek isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Ağustos 2022 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sevgilinizden ayrılmak gibi bir düşünceniz varsa bunun üzerine konuşmak isteyeceksiniz. Partnerinizle aranızda maddi durumlarla ilgili sorunlar varsa eğer bunları halletmeye çalışacaksınız. Çocuklarınızın sorunlarıyla daha çok ilgileneceksiniz.

27 Ağustos 2022 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kontrolünüz dışında gerçekleşen olaylar yüzünden kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Kendinizi yetersi gördüğünüz durumlar varsa bu alanları değiştirmek isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Ağustos 2022 Aşk Yorumu

24 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Mars ile kare açı yapacak. Aşk hayatınıza olan bakış açınız giderek değişmeye başlayacak. Partnerinize karşı olan güveniniz giderek azalmaya başlayabilir, bu durumu onunla konuşmak isteyebilirsiniz.

23 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. İlişkide sorun olan durumları detaylı bir şekilde değerlendirmek sizin için önemli olacak. Kendinize dürüst olmalı, alınması gereken kararları ertelememelisiniz.

Terazi Burcu Ağustos 2022 Aile ve İlişkiler

11 Ağustos 2022 tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla daha iyi anlaşmaya başlayacaksınız. Sosyal çevreniz giderek hareketlenmeye başlayacak. Çevrenizde hakkınızda konuşan kişiler varsa bu kişilerle ilişkinizi kesme kararı alabilirsiniz.

26 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde yapılacak olan yenilikler sayesinde bağlarınız daha da kuvvetlenmeye başlayacak. Önemli konuları değerlendirmeli, aile içerisinde yeni kararlar almalısınız. Aksi halde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu Ağustos 2022 Para ve Kariyer

24 Ağustos 2022 tarihinde Uranüs Retro hareketine başlayacak. Beklenmedik olaylar yüzünden kendinizi iş yerinizde sorunlu hissedebilirsiniz. Gelen iş tekliflerini zamana yaymalı, önünü arkasını düşünmeden hareket etmemelisiniz. Ödemelerle ilgili durumlarda da beklenmedik krizlerle karşılaşabilirsiniz.

2 Ağustos 2022 tarihinde Mars ve Uranüs Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Kariyeriniz için yeni kararlar almanız gereken bir döneme adım atıyorsunuz. Kendi içinizde yapacak olduğunuz bazı yenilikler söz konusu olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.