Terazi Burcu Ağustos Ayı Yorumu

19.660
Terazi Burcu Ağustos Ayı Yorumu

TERAZİ Burcu aylık yorum Ağustos 2016 iş hayatında temkinli olmalı. Kariyeriniz konusunda bazı şeylerin gizli kalmasında fayda var. Plan ve projelerinizi hayata geçirirken sakin olmayı tercih edeceksiniz. Hata yapma olasılığınız en az seviyede diyebiliriz. Bu ay yapacağınız her işte az da olsa kazanç elde ediyorsunuz. İş değiştirmek isteyenler içinde önemli fırsatlar söz konusu. İşsiz teraziler Ağustos ayı bitmeden istedikleri işe başlayabilecekler. Bu ay aklınızdakileri hayata geçirme konusunda başarılısınız. Kendinize olan güveniniz tam. Yerinde olan cesaretinizle atılacağınız işler konusunda bir uyarıda bulunmakta fayda var. Ortak işlere çok güvenmeyin. Maddi kazançlarınız yüksek ama kayıplar da yaşayabilirsiniz.

Ağustos 2016 Terazi Burcu aşk hayatı güçlü şekilde devam ediyor. Bu ay içinde hemen hemen her gün keyiflisiniz. Aşk konusunda önünüze çıkacak olan fırsatlar oldukça fazla. Bu da kafanızın karışmasına sebep olabilir. Durum değerlendirmesi yapmadan yeni ilişkilere başlamamanızı tavsiye ederiz. Aşk konusunda çok net kararlarınız yok. Bu da karşı cinse güvensizlik veriyor. Beklentilerinizin karşılığını tam olarak alamayışınız ilişkilerinizin kısa sürmesine neden oluyor. Partnerinizle aranızda gelişen sorunlar karşısında ılımlısınız. Sizinle birlikte olanlar kolay vaz geçemiyorlar. Özellikle Ağustos ayı içinde yeni ilişkiye başlayan teraziler, uzun soluklu aşka doğru yol alabilirler. Bu dönemde sosyal çevreniz de hareketli. Dostluklarınız sıcak ve samimi. Aşkın, sevginin en verimli olduğu dönemlerden birindesiniz.

Terazi Burcu Ağustos 2016 sağlığı normal seviyede ilerliyor. Sağlığınıza biraz daha özen gösterin. Sağlık kontrolü olanlar ihmal etmemeli. Sindirim sistemi rahatsızlıkları yaşayabileceğiniz günler söz konusu. Kilo sorunu yaşayan terazilere bir önerimiz var. Bu ay işiniz nedeniyle hareketli günler yaşıyorsunuz. Bunu fırsat bilerek size uygun bir diyete başlayabilirsiniz. Bunun yanında uykunuzu iyi uyuyun. Spor yapacak vakit bulamasanız bile esneme gerinme hareketlerini ihmal etmeden yapmanızı tavsiye ederiz. Bu dolaşımınız ve bağırsaklarınız için son derece faydalı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.