Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

06.11.2021
4.370
Terazi Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

1 Aralık 2021 tarihinde Neptün düzelecek. Günlük hayatınızda düzene sokmanız gereken konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ani girişimlerde bulunmaktansa adım adım ilerlemeyi tercih etmelisiniz. Size strese sokan durumları değerlendirip elinizden geldiğince sakin bir şekilde ilerlemeyi tercih etmek en iyisi olacaktır. Yakın çevrenizle birlikte alacak olduğunuz kararlar sayesinde kendi içinizde daha olumlayıcı olabileceksiniz.

13 Aralık 2021 tarihinde Mars, Yay burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizin hayatlarında beklenmedik gelişmeler ortaya çıkabilir. Kısa süreli de olsa bir tatile çıkmak isteyebilirsiniz. Kafanızı rahatlatmak için yapacağınız bazı yenilikler olabilir. Kısa süreli anlaşmalar gündeminizde yer alabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Aralık 2021 tarihinde Yay burcuna Yeni Ay, Güneş Tutulması gerçekleşecek. Yeni çevrelere girebilir ve buralarda faydalı olacak olan anlaşmalara imza atabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili önemli bir konuyu netleştirebileceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Onlara elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacak ve maddi anlamda da destekleyici olmaya özen göstereceksiniz

19 Aralık 2021 tarihinde İkizler burcuna Dolunay gerçekleşecek. Partnerinizle daha sık seyahat etmek isteyebilirsiniz. Sizin yada eşinize maddi durumda ki sorunlar yüzünden kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi çevrenizdeki insanlara onaylatmak için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz.

Terazi Burcu Aralık 2021 Aşk Yorumu

16 Aralık 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Aşk hayatınızla ilgili durumlarda parasal konular problemler ortaya çıkabilir. Partnerinizle birlikte yeni bir iş oluşumuna adım atabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili sorunlarınız varsa eğer eşinizle bunları çözmeye çalışabilirsiniz. Çevrenizde sorun oluşturan konuları detaylı bir şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs, Oğlak burcunda geri gitmeye başlayacak. Evinizin içerisinde sorun olan konuları halletmeye uğraşacaksınız. Duygusal anlamda size iyi gelmeyen durumların içerisinde çıkmak için eşinizle veya sevgilinizle konuşma gerçekleştirmek isteyeceksiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde yeni bir ilişkiye ani bir giriş yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Aralık 2021 Aile ve İlişkiler,

8 Aralık 2021 tarihinde Venüs ve Plüton birleşiyor. Çocuklarınızın sorunlarıyla ilgilenmek size bu dönemde olumlu şekilde etkileyebilir. Geçmişten gelen sorunlu konuları bir kenara bırakacak elinizden geldiğince geleceğini odaklanacaksınız. Aile içerisinde yaşanan kırgınlıkları düzeltmek isteyebilirsiniz. Düzelmesini ummadığınız bir olayın ani bir şekilde yön değiştirdiğini fark ederek kendinizi rahatlatmak isteyebilirsiniz.

13 Aralık 2021 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizle aranızda oluşan sorunlara kafa yormak yerine kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizle veya arkadaşlarınızla zaman geçirmek size bu dönem de iyi gelecektir. Düzeninizin bozulmamasını istiyorsanız bununla ilgili yeni çalışmalar yapmak yapacaksınız.

Terazi Burcu Aralık 2021 Para ve Kariyer

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Gelirinizi arttırmanın yollarını arayacaksınız. İş hayatınız için kendinizi daha fazla geliştirmeniz gelen durumların olduğunun farkına varabilirsiniz. İş hayatınızda başarılı olmak için daha fazla koşuşturmanız gerekebilir. Çeşitli kurslara katılabilir ve parayla ilgili konularınızı da değerlendirebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.