Terazi Burcu Aralık 2022 Yorumu

1.771
Terazi Burcu Aralık 2022 Yorumu

4 Aralık 2022 tarihinde Neptün düzelecek. Günlük işlerinizi düzene sokmak ve daha sistemli bir hayata geçiş yapmak için yeni kararlar alabilirsiniz. Sorunlarınızla ilgilenecek, kendi başınıza çözemediğinizi düşündüğünüz problemleri de yakın çevreniz ile paylaşmak isteyeceksiniz.

29 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Evinizin içerisindeki konular için plan değişikliklerine gidebilirsiniz. Elektronik aletlere dikkat etmeli, bir takım bozulmalar söz konusu olabilir. Dış görünüşünüzde yapacak olduğunuz yeniliklere bu dönemde ara verin.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Aralık 2022 İkizler Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yurtdışı ile ilgili sorunlar yaşayabilir, hukuksal konular var ise bunlarda zaman zaman aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Tahmin etmediğiniz olumsuz olaylara duygusal tepkiler vermeyin. Devam eden bir eğitiminiz var ise ani bir karar alarak bu eğitimi sonlandırma yolunda ilerleyebilirsiniz. Yolculuk yapmak istiyorsanız, bu tarihlerde yolculuklara dikkat etmelisiniz.

23 Aralık 2022 tarihinde Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Ailenizle veya evinizde alakalı konular ön plana çıkacak. Sevgilinizle aynı evde yaşama düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Maddi durumunuza göre alım – satım işleri ön plana çıkabilir.

Terazi Burcu Aralık 2022 Aşk Yorumu

20 Aralık 2022 tarihinde Jüpiter, Koç burcuna geçiş yapacak. Yeni bir ilişkiye başlayabilir ve bu ilişkide kendinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz. İlişkinizin size daha fazla şey katacağını anlayacak, partnerinizle birlikte yeni kültürler öğrenmekten keyif alacaksınız. Uzun süreli ilişkilerde yaşadığınız sorunlar var ise bu sorunları çözmek için oldukça güzel bir döneme adım atıyorsunuz. İlişkide yaşanan uyumsuzluk geride kalacak, ilişkide ki ahengi tekrar yakalayacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlamak sizi korkutsa da karşınıza çıkan kişi, bu korkularınızın yersiz olduğunu size hatırlatacak.

Terazi Burcu Aralık 2022 Aile ve İlişkiler

7 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Aileniz ile alakalı konular ön plana çıkmaya başlayacak. Size yakın olan kişilerle daha fazla sohbet edecek, onların sorunlarını çözmeye çalışacaksınız. Çocukluğunuzda yaşamış olduğunuz travmatik bir olayı aile bireylerinizle onarmaya çalışacaksınız. Akrabalarınızla daha sık bir araya gelebilirsiniz.

10 Aralık 2022 tarihinde Venüs, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Bu dönem içerisinde misafir ağırlayabilirsiniz. İç dünyanızda huzurlu olduğunuz için bunu arkadaşlıklarınıza da olumlu bir şekilde yansıtacaksınız. Evinizin içerisinde halledilmesi gereken durumlar var ise yakın çevrenizden bu konular hakkında destek alacaksınız.

Terazi Burcu Aralık 2022 Para ve Kariyer

22 Aralık 2022 tarihinde Güneş, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Yeni kararlar alacak, bu kararları bir an önce hayatınıza geçirmek isteyeceksiniz. Maddi anlamda sizi sıkıntıya sokan harcamalar var ise bu harcamaları tespit ederek işe başlamak isteyeceksiniz. İş hayatınızda yaşanan gerginlikleri size yakın olan bir kişi ile paylaşmak isteyebilirsiniz.

23 Aralık 2022 tarihinde Kiron, Koç burcunda ileri hareketine başlayacak. Kariyerinizde yeni olasılıklar sizinle olmaya başlayabilir. Çevrenizdeki insanlar yapmış olduğunuz işleri görecek ve kendinizi iş yerinizde kanıtlayacaksınız. Dönüşüm sizinle olacak, yeni projelere odaklanacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.