Terazi Burcu Bahar Yorumu

46.118
Terazi Burcu Bahar Yorumu

Terazi burcu, 2016 yılı bahar aylarında iş ve kariyer konularında ufak tefek problemlerle karşılaşsa da, ortaklıklarındaki çeşitli fırsatlar ve şanslar yüzlerini güldürüyor. Aşk ve aile içerisinde yaşanan olumsuzluklar çok büyük problemlere dönüşmeden hallediliyor. Terazi burçları üzerlerindeki suçluluk duygusunu yavaş yavaş atıyor ve bunun olumlu etkilerini hissetmeye başlıyor.

Terazi burcu Mart 2016’da özellikle işleri konusunda yaşayabileceği sorunlarla baş etmekte zorlanabilir. Bu durum sizin özel hayatınızı ve varsa çocuklarınızı da etkileyebilir. Bu dönemde sevdiğiniz insana ve çocuğunuza daha fazla vakit ayırma ihtiyacı duyabilirsiniz. Daha da güçlenebilmek adına ruhsal ve fiziksel sağlığınıza önem veriyorsunuz. Terazi burcu insanı bu ay içerisinde duygusal kararlar almamaya dikkat etmeli.

Sabırsız ve heyecanlı yapınızla alacağınız kararlar sizi bazı noktalarda zora sokabilir. Bu ay sonunda işinizle olan sıkıntılarınız bir nebze olsun ortadan kalkıyor. Sağlığınızda olumsuz bir durum yok ancak siz yine de tedbiri elden bırakmayın.

Terazi burcu Nisan 2016’da sosyal çevresiyle iç içe olacak. Kendi içinde sıkıntı ve gelecek endişesi yaşayan teraziler, bu konuda manevi anlamda arakadaşlarının desteğini alıyor. Nisan ayı içinde, işinizle ilgili mevzularda, önemli atılımlarda bulunmamanızı tavsiye ediyoruz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki dengeyi korumakta zorlanabilir, kendinizi yeni kararlar almak zorunda hissedebilirsiniz. Varsa çocuklarınızla / ailenizle aranızdaki bağlar güçleniyor. Bu dönemde kişisel harcamalarınızı da en aza indirmek durumunda kalabilirsiniz. Sizi her konuda yorgun düşüren kış aylarının etkisini, gelen bahar ayıyla birlikte yavaş yavaş atmaya başlıyorsunuz.

Terazi burcu Mayıs 2016 itibariyle kendini özgüvenli ve keyifli hissediyor. Bu ayda ilk olarak, yarım kalan işlerinizi hal yoluna koyuyorsunuz. Sonrasında ailenize daha fazla vakit ayırarak ufak sürprizlerle onları mutlu etmek isteyeceksiniz. İyiye doğru giden işleriniz, karşınıza çıkan yeni fırsatlar ve şanslar sizi bu süreçte önemli ölçüde destekliyor. Büyük bir ihaleye girmeniz ve başarılı sonuçlar almanız söz konusu. Bunun sonucunda uzun vadede gelecek planlarınızı devreye sokuyorsunuz. Terazi burcu, bu ay sonunda oldukça hareketli ve heyecanlı günler yaşıyor. Aldığınız yeni kararlarınız, başlangıçlarınız, planlı ve disiplinli çalışmalarınız bu yeni dönemle birlikte devreye giriyor.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.