Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Ekim 2018 Yorumu

30.09.2018
8.914
Terazi Burcu Ekim 2018 Yorumu

TERAZİ Burcu Ekim 2018 tarihinde gerginliklerden uzak durarak ayarlarını dengelemeye çalışıyorsun. Ele aldığın meseleleri en basitinden halletmek isteyeceksin. Her zamankinden biraz daha farklı esnek düşünce yapısına sahipsin. Yakın ilişkilerinde parasal konular önem kazanıyor. Yapman olası olan bir anlaşma seni daha iyi yerlere taşıyacak nitelikte. Eğer çalışmıyorsan güzel bir iş teklifi alabilirsin. Başvuru yaptıysan olumlu dönüş yapılıyor. Bu ay şartları hiçbir şekilde zorlamıyorsun. Her şey kendiliğinden ayağına geliyor. Duygusal konularda, ilişkinde biraz daha dikkatli olman gerekebilir. Hayatına, işine ve kazanca adapte olduğunda aşk hayatını ihmal ediyorsun. Partnerin varsa bu durum aranızda sorun yaratabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileri ile kendini maddi ve manevi olarak güvende hissetmek isteyeceksin. Önemli bir meseleyi ele alarak çözümleyeceksin. Sonrasında rahatlıyor ve şartları olgunlaştırıyorsun. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri isteklerine yöneleceksin. Zaman kaybettiren bir iki şeyin farkına varıp onlardan uzaklaşıyorsun. Reddettiğin biri tekrar karşına çıkıyor ve sen biraz zor durumda kalıyorsun.

Terazi Burcu Ekim 2018 Aşk Yorumu

Terazi Burcu aşk hayatı Ekim 2018’de amacının dışına çıkabilir. Duyguların dağılıyor. İlişkin varsa partnerinin tepkisiyle karşı karşıya kalabilirsin. Sana, onunla eskisi gibi ilgilenmediğini söyleyerek tavır yapabilir. Birlikteliğine tam konsantre olamadığın sürece onu anlayamayacaksın. Bu nedenle sert ve zorlu bir sürece hazırlıklı ol. Emin olman gereken şey gerçekten sevdiğin ve devam ettirmek istediğin olmalı. Eğer tam tersiyle bu ayla birlikte geri dönüşü olmayan bir yola girebilirsin. Evliysen yaşanan tartışmalar bir süre sonra tatlıya bağlanıyor. Bekar Terazi Burcu için aşka dayalı bir ay sayılmaz. Daha çok gelip geçici ilişkilerde olacaksın.

Terazi Burcu Ekim 2018 Aile ve İlişkiler

Ekim 2018’de Terazi Burcu aile ve ilişkilerinde bir iş üzerine tartışma beklenenin dışında gelişmeler yaratabilir. Riskli sözler söylememekte fayda var. Kişisel alanının kontrolünü elden bırakmamalısın. Bu ay işlerin de dahil her şeyi kontrol etmekte zorlanacaksın. O nedenle var olan şartlara uyum sağlaman iyi olur. Banka, kredi gibi konularda yaşanabilecek aksilikler seni yıldırmasın. Eninde sonunda dilediğin şekilde yol alıyorsun. Arkadaşlarınla olan ilişkilerde bu ara kopukluklar olabilir. Zamana bırakmanın yararlı olacağını düşünüyorum.

Terazi Burcu Ekim 2018 Sağlık

Terazi Burcu sağlığı Ekim 2018’de dengeleri bozabilir. Bedenin oldukça hassas ve en ufak dengesizlik seni hasta etmeye yetecektir. Gerek değişen hava koşulları gerekse günlük yaşam buna etken. İlişkinde de yaşanabilecek sert tartışmalar, duygusal çöküşler sinir sistemine olumsuz etki edecek nitelikte. Tüm bunları bilerek gereken önlemleri almanı diliyoruz sevgili terazi Burcu.