Terazi Burcu Ekim 2022 Yorumu

2.657
Terazi Burcu Ekim 2022 Yorumu

23 Ekim 2022 tarihinde Venüs, Akrep burcuna geçiş yapacak. Güzellik ve modayla ilgili konular ilginizi çekebilir. Genel anlamda alacak olduğunuz kararlarda fevri davranmamalı, biraz olayları zamana bırakmalısınız. Bu süreç içerisinde tutumlu olmaya çalışmalısınız.

23 Ekim 2022 tarihinde Satürn, Kova burcunda ilerliyor. Hobileriniz üzerine yoğun olacaksınız. Yaratıcı düşünceler içerisinde bulunacak, kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız.

28 Ekim 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Sağlıklı yaşam için elinizden geleni yapmaya hazırsınız. Elden çıkarmak istediğiniz eşyalar var ise bu eşyaları satmaya çalışabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

9 Ekim 2022 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Parterinizle ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. Sizi zorlayan durumları göz önünde bulunduracak, çözüm bulmaya odaklanacaksınız. İfade özgürlüğünüzün elinizden alındığını hissedebilirsiniz.

25 Ekim 2022 tarihinde Akrep burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Gelirinizi arttırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Sadeleşmek istediğinizi fark edeceksiniz. Ortak iş yapıyorsanız eğer bu durumlarla ilgili bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Ekim 2022 Aşk Yorumu

2 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Başak burcunda ileri hareketine başlayacak. Aşk hayatınızla ilgili alacak olduğunuz kararlar sizi mutlu edecek. Partnerinizle birlikte geleceğe yönelik planlamalarda bulunacaksınız. Günlük işlerinizi birlikte halletmek isteyebilirsiniz.

11 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Terazi burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar ise bu hafta içerisinde kendinizi ilişkilere adayabilirsiniz. Duygusal anlamda sizi zorlayan durumları partner adayınızla değerlendireceksiniz.

Terazi Burcu Ekim 2022 Aile ve İlişkiler

8 Ekim 2022 tarihinde Plüton düzelecek. Kendinizi aile içerisindeki konular kaptırabilirsiniz. Aile içerisinde güven ile ilgili sorunlar var ise bu sorunları mümkün olduğunca hızlı bir şekilde çözmeye çalışacaksınız. Görüş ve inançlarında zaman zaman değişiklikler söz konusu olmaya başlayabilir.

30 Ekim 2022 tarihinde Mars, İkizler burcunda retro yapacak. Arkadaşlarınız ile birlikte daha öncesinden almış olduğunuz kararların üzerinden tekrar geçmek isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkan aksaklıklar var ise bunları birlikte halletmeye çalışacaksınız.

Terazi Burcu Ekim 2022 Para ve Kariyer

8 Ekim 2022 tarihinde Mars, Neptün ile kare açı yapacak. Kendinizi işinize vereceksiniz. Yurtdışı ile ilgili yeni işler yapabilirsiniz. İşinizle ilgili belirsizlikler var ise bunları çözeceksiniz. Kendinizi maddi anlamda daha fazla güvende hissetmek isteyeceksiniz.

19 Ekim 2022 tarihinde Güneş, Venüs ile kavuşumda olacak. Kendinize ve işinize olan güveniniz yerine gelmeye başlayacak. Kariyeriniz ile ilgili yeni başlangıçlar yapmak sizi korkutmasın.

29 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Akrep burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda oluşan düşüncelerinize zaman ayırmak için oldukça verimli bir sürecin içerisine giriyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.