Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Eylül 2018 Yorumu

23.08.2018
8.314
Terazi Burcu Eylül 2018 Yorumu

TERAZİ Burcu Eylül 2018 tarihinde büyük oranda rahatlıyorsun. Aradığın huzuru bu dönemde bulabilirsin. Duygularında ve düşüncelerinde dengede olmaya özen göstermelisin. Beklentisi içinde olduğun para konularında yaşanan bazı gecikmeler seni yorabilir. Sonuçları beklerken yaşam şevkin kırılmasın. Umutsuz değilsin. Askıda kalan her şeyi ay sonuna kadar bir şekilde halledeceksin. Enerjindeki ve aurandaki korkuları terk etmelisin. Korkularınla sezgilerini ayırdığında enerjine doğru şekilde yön vereceksin. İkili ilişkilerinde rahat davranışlar sergilemeye çalış. Kalbin boşsa bu ay yeni bir aşka başlaman an meselesi.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Eylül 2018 Başak Yeniayı etkileri ile iletişim trafiği artıyor. Yaşamda hızlı şekilde yol almaya başlıyorsun. Uzun süredir görüşmeyi planladığın biriyle buluşuyorsun. 25 Eylül 2018 Koç Dolunayı etkileri ile işine, duygularına ve düzenine yenilikleri dahil ediyorsun. İlişkilerinde sana değer verenlerin arttığı bir ortam şekillendiriyorsun. Aşk hayatına farklı bir yöne vereceksin.

Terazi Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

Terazi Burcu aşk hayatı Eylül 2018’de yenileniyor. Rahat tavırlara sahipsin. Hayatında biri yoksa arkadaşlarından birinin tavsiyesiyle yeni biriyle tanışabilirsin. Bir birlikteliğin varsa taktiklerden kaçınmalı, özel hayatını teste tabi tutmaktan kaçınmalısın. Samimi ol ve sevdiğin insana olması gerektiği gibi davranarak samimi yaklaşımlar sergile. Değersizlik duygusu oluşturacak hiçbir şeyin hayatında olmasına müsaade etme ve izin verme.

Terazi Burcu Eylül 2018 Aile ve İlişkiler

Eylül 2018’de Terazi Burcu aile ve ilişkilerinde maddi konularda destek bekliyor. Uzun süredir almayı planladığın bir eşya veya kurmak istediğin bir işle ilgili finans kaynağına ihtiyaç duyacaksın. Bununla ilgili aile büyüklerinle arandaki iletişimi güçlendireceksin. Onların anlayışı ile karşılaşıyor gerekli bütçeye sahip oluyorsun. Uzun süredir zaman ayıramadığın sevdiklerine zaman ayırıyor, birlikte eğlenceli anlar paylaşıyorsunuz.

Terazi Burcu Eylül 2018 Sağlık

Terazi Burcu sağlığında Eylül 2018’de kemik yapısına ve sinüslere önem verilmeli. Gözünde büyütmeye değmeyen ufak sağlık problemleri yaşayabilirsin. Abartmamalı ancak önemsemeli ve ihmal etmemelisin. Özellikle sigara alkol gibi kötü alışkanlıkların varsa mutlaka bırakma yoluna gitmelisin. Yaşın gençse belki şu an etki etmeyebilir ama ilerleyen zamanlarda bu durum seni pişman edebilir.