Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

23.08.2021
5.449

Terazi Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay koç burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında koç burcu ağustos 2021 yorumu…

Terazi Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

10 Eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda sarsılmamak için tutumlu harcamalar yapmalısınız. Güzelliğe ve hobi alanlarına ekstra bir para harcama da söz konusu olabilir.

15 Eylül 2021 tarihinde Mars Terazi burcuna geçiş yapacak. Kendinizi her anlamda enerjik hissettiğiniz bir dönem olacak. Yapacak olduğunuz işlere kendinizi vereceksiniz. Girişkenliğinizi açığa çıkaracak olan işlerin başına da geçebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Eylül 2021 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Farkındalığınız artacak ve çevrenizdeki insanların sizden gizlemiş olduğu konular varsa bunları açığa çıkaracaksınız. Aklınıza yatmayan ve sizi tedirgin eden konulardan uzak durmak için bitişler gerçekleştirebilirsiniz.

21 Eylül 2021 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sağlığınız ile ilgili bir takım pürüzler ortaya çıkabilir. Birlikte çalıştığınız insanlar var ise bu durumlarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Eylül 2021 Aşk Yorumu

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı yapacak. Partnerinizden beklentileriniz mevcut. Bunların gerçekleşmediğini görmek sizi zaman zaman sıkabilir. Elinizden geldiğince beklenti içerisine girmemeye çalışmalısınız.
Aşk hayatınızdaki dalgalanmalar bu ay durulacak. Kendinizi dinlediğiniz ve isteklerinize odaklandığınız bir döneme adım atıyorsunuz. Partneriniz ile birlikte zaman geçirmek keyif verse de bu aralar biraz yalnız takılmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Terazi burçları ise yeni ilişkilere başlamak için aceleci davranmayın.

Terazi Burcu Eylül 2021 Aile ve İlişkiler

20 Eylül 2021 tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi sağlıklı bir şekilde yürütemeyebilirsiniz. Aşırı sorgulayıcı ve eleştirel konuşmalarınız yüzünden insanları kırabilirsiniz. Karşınızdaki insanı dinlemeli ve onun düşüncelerine de önem vermeye çalışmalısınız. Kardeşleriniz varsa onlarla birlikte tatil yapmak isteyebilirsiniz. Birlikte zaman geçirmek size manevi anlamda iyi gelecek.

Terazi Burcu Eylül 2021 Para ve Kariyer

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı yapacak. Planlanmamış harcamalar gündem de olabilir. Bu yüzden elinizde olan parayı tutmalı ve idareli harcama yapmalısınız.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür Terazi burcunda retro hareketine başlayacak. İşiniz ve kariyeriniz ile kararlar alırken aceleci davranmayın. İlerleyen zamanlarda aldığınız karardan pişman olabilirsiniz. Zihniniz yoğun bir şekilde çalışacak ve yeni iş fikirleri üreteceksiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.