Terazi Burcu Eylül 2022 Yorumu

2.482
Terazi Burcu Eylül 2022 Yorumu

5 Eylül tarihinde 2022 Venüs, Başak burcuna geçiş yapacak. Bu dönem içerisinde tek başınıza zaman geçirmek isteyeceksiniz. Evinizin içerisinde kaliteli zaman geçireceksiniz. Sizi dinlemeyen kişilere karşı sert bir tavır sergileyebilirsiniz.

29 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak. Kendinizi bu dönem içerisinde daha iyi hissedeceksiniz. Hoş tavırlarınız ve saygılı duruşunuz sayesinde partnerinizi etkileyeceksiniz. Birlikte yeni planlamalar yapmak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Eylül 2022 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Daha öncesinden ertelenen bir proje varsa bunu tamamlamak isteyeceksiniz. İşinizle ilgilenecek, karar vermekte zorlandığınız durumlar varsa bunları danışmak isteyeceksiniz. Sağlığınızla daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz. Düzensiz giden işleriniz varsa bunları tamamlayacaksınız.

26 Eylül 2022 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni bir ilişkiye başlama kararı alacaksınız. Görüşmediğiniz yakınlarınızla tekrar görüşme kararı alabilirsiniz. Fikirlerinizi değiştirecek olan bazı konularla karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu Eylül 2022 Aşk Yorumu

30 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Neptün ile karşıt açı gerçekleştirecek. İlişkide kafanızı karıştıran konular varsa bunların üzerine gitmek isteyeceksiniz. Duygusal anlamda sizi ilgilendirmeyen bir konuyu partnerinizle paylaşmak isteyeceksiniz. Yeni bir aşk hayatına yelken açabilirsiniz.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş ve Merkür Terazi burcunda kavuşuyor. İlişkinizde yeni bir döneme adım atıyorsunuz. Sorunlarınızı rahat bir şekilde konuşup halledeceksiniz. Duygusal açıdan kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu Eylül 2022 Aile ve İlişkiler

10 Eylül tarihinde 2022 Merkür, Retro yapacak. Derin düşünceler içerisine girebilir, zaman zaman yaşadıklarınızı sorgulayabilirsiniz. Arkanızdan olumsuz konuşan kişiler varsa bu kişilere karşı sert bir tavır takınma kararı alabilirsiniz. Aile içerisindeki birinden destek almak isteyeceksiniz.

26 Eylül 2022 tarihinde Merkür ve Venüs Terazi burcunda kavuşuyor. Aile içerisinde halledilmesi gereken durumlar öne çıkmaya başlayacak. Bunları artık ertelememeye çalışın. Aksi halde evin içerisinde huzurunuz kaçmaya başlayabilir.

Terazi Burcu Eylül 2022 Para ve Kariyer

15 Eylül 2022 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Maddi anlamda sizi bunaltan durumları düzeltmeye çalışacaksınız. Özel hayatınızda yer alan sorunları işinize yansıtmamaya çalışın. Yeni iş teklifleri alabilir ve bu teklifleri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Yeni yatırım alanları üzerine düşüneceksiniz.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş, Terazi burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz gerginlik yüzünden kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Yeni işlere adım atmak için oldukça iyi bir döneme adım atıyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.