Terazi Burcu Eylül Ayı Yorumu

1.272
Terazi Burcu Eylül Ayı Yorumu

5 Eylül’de Venüs Başak burcuna giriş yapacak ve 29 Eylüle kadar bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde içinize kapanabilir, kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olanlar gereksiz kıskançlıklar yüzünden kendilerini hırpalayabilir, ilişkisi olmayanlarsa platonik aşklara yelken açabilir. Sağlığınıza yine ekstra dikkat etmeniz gereken bir süreçtir bu; özellikle bel bölgesi, bağırsaklar, mide bu dönemde hassas olabilir.

Bu dönemde birçok konuda gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Fakat arkanızdan dönen bir takım oyunlar, dedikodular canınızı sıkabilir. Biliyorum içiniz karardı biraz ama keşke elimde olsa da, şu Venüs’ün yerini hemen değiştirebilsem. Ama senaryo aslında bu kadar kötü değil, mesela bilinçaltı, psikoloji gibi konularda araştırmalar yapabilir, okuyabilirsiniz. Rüyalarınız çok fazla ön plana çıkacaktır.

9 Eylül’de Balık burcunda dolunay meydana gelecek. Dolunay güzel etkilere sahip, bu dolunay sayesinde yeni bir iş teklifi alabilir veya bir proje için görüşmeler yapabilir, projenin teklifi size gelebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle yardımlaşma ön planda olacaktır. Olası bir diğer etkisi de, sağlığınızla ilgili yapılması gereken kontroller şeklinde olabilir, göz, diş veya belle ilgili bir muayeneye gitmeniz gerekebilir. Diyetisyenle de bir görüşme olabilir, diyet yapmaya karar verebilirsiniz.

13 Eylül’de Mars Yay burcuna giriş yapacak ve 26 Ekim e kadar bu burçta seyahat edecek. Bu çaba sarf edeceğiniz alanın iletişim, eğitim, yakın çev-re-kardeş-komşu ilişkileri, satış, pazarlama, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler, web sitesi, blog, internetle ilgili işler olacağına işaret eder. Komşularınız ve kardeşlerinizle ilgili her türlü mücadele gerektiren konuda şans sizden yana olacak, elinizdeki ürünlerin satışı, pazarlaması, satılması konusunda motive bir şekilde hareket edebileceksiniz. Web sitenizi ve internetle ilgili projelerinizi köpürtmek için harika bir dönemde olacaksınız.

24 Eylül’de Terazi burcunda yeni ay meydana gelecek. Yakın çevre, kardeşler, komşular, yakın akrabalarla ilişkilerde zorlanmalar oluşabilir. Özellikle onların söyleyeceği bir takım şeyler kafanızı karıştırabilir, daha fazla düşünmenize sebep olabilir. Fiziksel bir hafta. Yeni ayla birlikte hayatınızın gidişatıyla ilgili bir takım kararlar verip kontrolü ele alma zamanı olacaktır. Yeni ay zamanı biraz daha müsrif olabilir, önünüze çıkan koşul veya fırsatları, aşırı eleştirel yaklaşmaktan dolayı, değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. Yabancılar, yurtdışı, eğitim ve seyahatle ilgili konularda şans sizden yana olurken çıkacağınız olası seyahatte bavulunuzu, biletinizi kaybetmemeye özen gösterin. Eğer önemli bir yazılı sınav veya yazılı mülakata girecekseniz cevap kağıdınızı üç defa kontrol etmenizde yarar var.

29 Eylül’de Venüs burcunuza giriş yapacak ve 23 Ekime kadar size destek verecek. Bu tarihe kadar burcunuzda seyahat edecek olan Venüs’ün etkisiyle, fiziki görüntünüzde değişikler yapabilir, saçınızınız rengini değiştirebilir, bazılarınız estetik operasyon yaptırabilir. Bunun yanı sıra, hayatınıza aşkı çok daha kolay çekeceksiniz, çevrenizi kendinize hayran bırakacaksınız. Spot ışıkları üzerinizde olacak. Hayata daha fazla sevgi penceresinden bakabilecek, huzur sizin çok daha ön planda olacak. Sanatsal konularda da oldukça başarılı olabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.