Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Haziran 2021 Yorumu

14.05.2021
3.176
Terazi Burcu Haziran 2021 Yorumu

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Her türlü ikili ilişkilerde problemlerle karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki sorunların nedenini paradan kaynaklı olduğunu tespit edebileceksiniz. Çocuklarınız varsa onların istediklerini yapmak için belli bir miktar para ödemek zorunda kalabilirsiniz.

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Sağlığınız ile ilgili konular ön planda olacak. Kendinizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak daha iyi hissetmek için yeni girişimlerde bulunacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Daha öncesinden planladığınız yurtdışı ya da yurtiçi gezileriniz varsa bunları gerçekleştirebileceksiniz. İş hayatınız ve eğitiminizle ilgili olumlu gelişmeler sizinle olacak. İletişim araçlarınızda ve teknolojik aletlerinizde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sosyalleşmek isteyeceksiniz. Çevrenizdeki insanlarla vakit geçirmek, onlarla dolu dolu anlar paylaşmak size bu dönemde psikolojik olarak olumlu etkileyecek.

Terazi Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. İlişkinizdeki genel geçerlik sizi yorabilir ve bu yüzden artık yüzeysel bir ilişki istemediğinizin farkına varabilirsiniz. Partnerinizin de sizin gibi detayları düşünmesi gerektiğini aktarmak isteyeceksiniz.

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle birlikte yapacak olduğunuz planlamalar var ise bunları gerçekleştirmek için belli bir miktar para ayırmak isteyebilirsiniz. İlişkiniz yok ise bu dönemde birden fazla flörtleşmeler ortaya çıkabilir.

Terazi Burcu Haziran ıs 2021 Aile ve İlişkiler

4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton karşıt açı oluşturacak. Aile içerisindeki sorunlarla siz ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumların sizi gerdiğini aktarırsınız da anne veya babanız sizi daima sorunların içinde tutmaya çalışabilir.

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Grup çalışmalarına katılabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletecek ve yeni insanlar tanımayı özen göstereceksiniz.

Terazi Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda oldukça şanslı olacağınız bir dönem olacak. Patronlarınız var ise onların takdirleri sayesinde kendinizi daha iyi bir noktaya getirebileceksiniz.

3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içerisinde olacak. Kariyerinizi önemli ölçüde ilgilendiren yeni oluşumlar ile karşılaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan riskli yatırımlar var ise bunlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Maddi anlamda daha ferah bir dönem sizinle olacak.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.