Terazi Burcu Haziran 2022 Yorumu

3.874
Terazi Burcu Haziran 2022 Yorumu

13 Haziran 2022 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Öğrenmeye her zamankinden daha çok meraklı olacak, yabancı kültürleri merak edeceksiniz. Görüşlerinizi ve inançlarınızı değişiklikler söz konusu olmaya başlayabilir. Yeni bir eğitim alabilir, şehir dışına veya ülke dışına çıkma kararı alabilirsiniz.

23 Haziran 2022 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Yurtdışı ile veya şehir dışı ile ilgili konular zamanla gündeminizde yer almaya başlayacak. Buralara kısa süreli de olsa seyahat edecek ve güzel vakit geçireceksiniz.

28 Haziran 2022 tarihinde Neptün retro hareketine başlayacak. Günlük işlerde ki sorunlar sizi yorabilir. Detaylara biraz daha hakim almak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Haziran 2022 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınızla alakalı konular ön plana çıkmaya başlayacak. Partnerinizle birlikte daha çok sosyalleşmek isteyecek, yeni gezintilere çıkacaksınız. İlişkinizdeki sorunları duygusal anlamda yaklaşmamalısınız. Kardeşlerle ilgili gelişmeler söz konusu olabilir.

29 Haziran 2022 tarihinde Yengeç burcuna Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatınızla ilgili önemli gelişmeler ön plana çıkmaya başlayacak. Yeni bir terfi alabilir veya işinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz.

Terazi Burcu Haziran 2022 Aşk Yorumu

4 Haziran 2022 tarihinde Satürn retro hareketine başlayacak. Uzun vadeli planlar ön plana çıkabilir. Özel hayatınızda yolunda gitmeyen koşullar var ise bunları mümkün olduğunca en iyi şekilde ele almaya çalışacaksınız.

14 Haziran 2022 tarihinde Mars ve Kiron kavuşum içerisinde olacak.ilişkinizde yaşamış olduğunuz sorunları geçmişte bırakmaya karar vermelisiniz. Korkularla yüzleşmek, fevri davranışları neden olabilir. Karşınızdaki insanı kırmak istemiyorsanız biraz daha tedbirli ve duygusal davranmaya çalışmalısınız.

Terazi Burcu Haziran 2022 Aile ve İlişkiler

12 Haziran 2022 tarihinde Venüs ve Uranüs Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Aile içerisinde karşınıza çıkan sorunlar var ise bu sorunları sakin bir şekilde halletmeye çalışacaksınız. Anne ve babanızın hayatındaki problemleri çözmek için güvendiğiniz bir kişiden yardım almak isteyebilirsiniz.

21 Haziran 2022 tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarla birlikte daha fazla zaman geçirecek, yeni etkinliklere dahil olacaksınız. Yeni arkadaş çevrelerine girebilir, buralarda aktif bir rol oynayabilirsiniz

Terazi Burcu Haziran 2022 Para ve Kariyer

1 Haziran 2022 tarihinde Merkür Satürn ile kare açı yapacak. Ortak finansal konularla ilgili durumları düşünecek paranızla ilgili endişeleri geride bırakma kararı alacaksınız. Kredi, borç ve alacak durumlarla ilgili anlaşmazlıkları halletmeye çalışacaksınız.

3 Haziran 2022 tarihinde Merkür Boğa’da düzelecek. İşinizdeki sorunları gidermek için kendinizi geliştirmeniz gerektiğini düşüneceksiniz. Bütçe hesaplamaları yapabilir, maddi durumunuzla ilgili yenilikler gerçekleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.