Terazi Burcu Haziran Ayı Yorumu

13.640
Terazi Burcu Haziran Ayı Yorumu

Terazi Burcu Haziran 2016 iş ve para konumunda gelişiyor. Çaldığınız her kapı size kazanç olarak dönüyor. İşiniz konusunda oldukça deneyim kazandınız ve bu konuda kendinize olan güveniniz tam. Bazılarınız üstleriniz tarafından ödüllendirebilirsiniz. İşsiz olan teraziler için, iş bulma konusunda şanslarının açık olduğu bir dönem. Kendi işini kurmak isteyenler için ise tam zamanı diyebiliriz. Haziran ayı iş konusunda risk alabilmek için uygun görünüyor. Halihazırda kendi işi olanlar, alanlarını daha da genişletiyorlar. İş dünyasındaki tartışmalar sizi pek etkilemiyor. Siz tamamen kendi işinizle ilgileniyor ve hedefinize doğru ilerliyorsunuz.

Haziran 2016 Terazi Burcu aşk hayatı konusunda değişime açık görünüyor. Uzun süreli ilişkisi olanlar evlilik kararı alabilirler. Hayatında aşk olmayan teraziler gerçek aşkın peşinde. Özel hayatınız söz konusu olduğunda duygularınız karışıyor. Karşı cinse olan zaafınız sizi ciddi adımlar atmaktan alıkoyuyor. Dış görünümünüz ve çekiciliğiniz had safhada. Eğlenceyle iç içe bir ay yaşayacaksınız. Yaşamınızda özgürlüğünüzden ödün vermeden aşk yaşamak en büyük hayaliniz. Mutluluğu, huzuru, eğlenceyi, romantizmi, çılgınlığı, aşkı ve estetiği bir arada istiyorsunuz. Özel hayatınız açısından ilginç ve sürpriz dolu günler yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Haziran 2016 sağlığı konusunda bazı günlerde kendini yorgun hissedebileceği oluşumlar içine girebilir. İşiniz, özel hayatınız ve sosyal yaşantınız sizin bitkin düşmenize sebep oluyor. Kendinize bir noktada dur demeli ve dinlenmelisiniz. Özellikle az uyumanız, elinizde olmayan kazalara sebebiyet verebilir. Teraziler Haziran 2016’da sağlık sorunu yaşamamak için boş vakitlerinde bol bol dinlenmeli.

Terazi Burcu Haziran 2016 eğitim alanında geri planda. Daha çok kariyerinize ve özel yaşamınıza vakit ayırıyor, yapmanız gereken ödemelerinizi düşünüyorsunuz. Hobi olarak yaptığınız ufak bilgisayar işleri konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.