Terazi Burcu Kasım 2016 Yorumu

25.448
Terazi Burcu Kasım 2016 Yorumu

Terazi Burcu Kasım 2016 iş, kariyer anlamında emeğinin karşılığını almaya başlıyor. Bazılarından göreceğiniz destekle ayağa kalkıyorsunuz. Güç ve para kazanmanıza neden olacak getiriler söz konusu. Terazi burcu aşk hayatında bunalımlı dönemi geride bırakıyor. Daha sade bir hayat tercih edeceğiniz Kasım ayı içinde yeni ilişkilere açıksınız. Evli teraziler eşlerine güzel sürprizler yapabilirler. Emlak üzerine çalışanların daha fazla kazanacağı ay ortaları alım satım için son derece elverişli zamanlar. 19 ve 20 Kasım kazançlar ve başlangıçlar için şanslı günler. Maddi anlamda dikkat edilmesi gereken tarihler ise 2, 6, 9 ve 27 Kasım tarihleri.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Kasım 2016 Dolunay beklenmedik geçici olumsuzluklara yol açabilir. Sağ duyunuzu kaybetmediğiniz sürece hayatınızı önemli derecede etkileyen şeyler yaşanmıyor. 29 Kasım 2016 Yeniay ile birlikte gizli bir takım düşmanlıklar ortaya çıkıyor. Bu tarz insanları kişisel alanınızdan uzaklaştırmaya gayret edin.

Terazi Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı

Terazi Burcu Kasım 2016 aşk hayatı hem iyi, hem karışık. İnişli çıkışlı duygular yaşıyorsunuz. Bir gün iyiyken, diğer gün ufacık bir sorun yüzünden gemileri yakabilecek hale gelebiliyorsunuz. Bazı sözler bomba etkisi yaratabilir. Kafanıza takıp büyütmemelisiniz. Geçmişle ilgili tartışmalara girmemeye gayret edin. Duymak istemediğiniz şeyler varsa, ağzınızdan çıkanlara dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu Kasım 2016 Aile

Kasım 2016 Terazi Burcu aile ve ilişkilerini iyi idare ediyor. İletişim kurmakta zorlandığınız insanlarla Kasım ayında daha iyisiniz. Enerjiniz yapmak istediklerinizi tam manasıyla karşılıyor. Dikkat çekici tavırlarınız çevrenizde konuşuluyor. Dayatmalara ve ısrarlara tahammül edemeyen yapınız sizi bazı ortamlardan uzaklaştırabilir. Sorunlar karşısında, özellikle yakın çevrenizdeki insanlara karşı sakin tavrınızı koruyorsunuz. Ayın ikinci yarısında akrabalarınızdan alacağınız haberle ani bir yolculuk yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Kasım 2016 Sağlık

Kasım 2016 Terazi Burcu sağlığı konusunda baş bölgesine dikkat etmeli. Yeterince dinlenemediğiniz zamanlarda baş ağırları yaşayabilirsiniz. Kötü alışkanlıkları olanlar, alışkanlıklarından önemli ölçüde vazgeçmeliler. Hareketli işlerde çalışan teraziler için eklem ağrıları da söz konusu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.