Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Kasım 2018 Yorumu

29.10.2018
11.211
Terazi Burcu Kasım 2018 Yorumu

TERAZİ Burcu Kasım 2018 tarihinde kazancın, çevren, sosyal yaşantın, plan ve projelerinde yapacağın yenilikler var. Kendine olan güvenin artıyor ve bu da hayatına olumlu şekilde yansıyor. Yakın çevreden birinin beklenmedik desteği ile hızlı yol alıyorsun. Yürürlüğe koymak istediğin bir konuyu acaba olur mu olmaz mı demeden bu ay ortasında ele alıyorsun. Sosyal hayatındaki paylaşımlar artıyor. Sende merak uyandıran bazı yaşananların cevabını bulacağın ortamlara gireceksin. Aşk hayatında kafandaki soru işaretleri ortadan kalkıyor. İlişkin varsa partnerinle açık şekilde konuşacaksın. Çözemediğin sorunların üzerine gitmiyorsun. Eski bir dostla yaşadığın kırgınlık son buluyor. Miras, hisse, para gibi bir konuda yapılacak yeni görüşmeler var.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri bugüne kadar verdiğin mücadelelerin olumlu sonuçlarını getiriyor. Öz güven patlaması yaşıyor, üzerine gittiğin konuların hepsinde başarı sağlıyorsun. Bu dönemde gerçekleştirmek istediğin bir şey varsa tam zamanı diyebiliriz. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri ile kendi her anlamda toparlıyorsun. Bunu da hayatında belirgin şekilde hissedeceksin. İlerlemek istediğin konulara hız vereceksin.

Terazi Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

Terazi Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de durağanlığını koruyor. Çaba sarf ettiğin ve emek verdiğin bir ilişkiye sahipsen gelecekle ilgili yeni oluşumlar içine girebilirsin. Partnerinin ailesi ile ilgili sorunları var. Bunların hallolması için kendinize zaman vermelisiniz. Zaten sen de olumsuz şartların üzerine gitmiyor, akışa bırakıyorsun. Bunun yerine aranızdaki enerjiyi güçlendirecek etkiler yaratacaksın. Evliysen bebek sahibi olmak isteyebilir, bunun için harekete geçebilirsin. Bekar bir teraziysen ay sonuna doğru karşına ciddi düşüneceğin biri çıkabilir.

Terazi Burcu Kasım 2018 Aile ve İlişkiler

Kasım 2018’de Terazi Burcu aile ve ilişkilerinde para önemli bir yer tutuyor. Yeni bütçe planları yapılıyor. Çevrendeki bazı insanlarla arandaki münasebeti test edeceksin. Sana yarar sağlamayan vakit kaybettiren insanlardan uzak kalmak isteyecek, bu sayede çalışmalarına yöneleceksin. Hayatınla ilgili dışarıdan gelen baskılarla ve zorluklarla daha iyi baş ediyorsun. Devre dışı bırakmak istediğin bir meselede başarılı oluyorsun. Fazla durgun halinde sıyrılıp bu hayatta ben de varım dediğin güçlü bir aya adım atıyorsun sevgili Terazi Burcu.

Terazi Burcu Kasım 2018 Sağlık

Terazi Burcu sağlığı Kasım 2018’de daha da iyi. Zihnin yüksek farkındalığa ulaşıyor. Kaygı ve endişelerinden kurtuluyorsun. Bu da olumlu şekilde beden sağlığına yansıyor. Kendini güçlü ve enerjik hissedeceksin. Kullandığın belli ilaçlar varsa bu ay içinde gerek duymayacaksın. Kronik bir rahatsızlığa sahipsen yavaş yavaş kurtulabilirsin. Ara ara yaşadığın baş ağrılarını hissetmeyeceksin bile. Bu sayede düşünsel hayatın sağlığı ne derece etkilediğini fark edeceksin.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...