Terazi Burcu Kasım 2022 Yorumu

3.441
Terazi Burcu Kasım 2022 Yorumu

18 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Venüs ile kavuşum içerisinde olacak. Konuşma ve yazmaktan hoşlanıyorsanız bu dönemde ruhunuzu iyileştirmek için bu tarz aktivitelere odaklanacaksınız. Şanslı bir döneme giriyorsanız bu sayede kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Pazarlama, reklam veya medya gibi farklı alanlarla ulaşabilir, buralardan maddi kazançlar da elde edebilirsiniz. Yeteneklerinizi ortaya çıkaracak olan yeni iş birliklerine adım atabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Kasım 2022 tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Maddi anlamda kayıplarınız söz konusu olabilir, bu yüzden daha dikkatli bir şekilde harcama yapmaya çalışmalısınız. Yatırımlarınız varsa da borç, alacak ve kredi ile ilgili alanlarda ani kararlar vermeyin. Finansal anlamda duygusal krizlerden uzak durmalısınız.

24 Kasım 2022 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bir kursa katılabilir veya size iyi gelecek olan yeni bir anlaşma yapabilirsiniz. Kardeşlerinizden güzel haberler alacak, onların hayatlarını değiştirecek olan olumlu olaylarla karşılaşacaksınız.

Terazi Burcu Kasım 2022 Aşk Yorumu

8 Kasım 2022 tarihinde Güneş ve Merkür, Akrep burcunda kavuşum içerisinde olacak. Aşk hayatınıza i̇yi gelmeyen ve durmadan ilişkinize zarar veren konuları bu dönem içerisinde konuşmak ve çözüme kavuşturmak isteyeceksiniz. Duygusal anlamda birlikte aşmamız gereken manevi bir konu üzerine de yoğunlaşın.

22 Kasım 2022 tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiş yapacak. Bu dönemde şans sizden yana olacak ve ruhunuza iyi gelen bir kişi ile karşılaşacaksınız. Birlikte hızlı bir şekilde planlar yapabilir, planlar içerisinde de bol bol seyahatlere çıkabilirsiniz.

Terazi Burcu Kasım 2022 Aile ve İlişkiler

16 Kasım 2022 tarihinde Venüs, Yay burcuna geçiş yapacak. Kardeşlerle, akrabalarda veya komşularla birlikte zaman geçirmekden keyif alacaksınız. Yakın çevrenizle birlikte etkinliklere katılabilir, buralarda yeni arkadaşlar da edinebilirsiniz. Aile içerisinde çözüm bekleyen konular varsa bir an önce bunlara odaklanarak çözmek isteyebilirsiniz. Maddi anlamda ailede problemli konuları daha detaylı bir şekilde konuşacaksınız.

Terazi Burcu Kasım 2022 Para ve Kariyer

17 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Yay burcuna geçiş yapacak. Bu dönem içinde okumak yazmak ve yeni şeyler öğrenmeye oldukça meraklı olacaksınız. Aktif olacağınız için kendinizi geliştireceğiniz yeni işbirliklerine rahat adımlar atacaksınız. Partnerinizle birlikte kuracak olduğunuz bir işten olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.

24 Kasım 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda ileri hareketine başlayacak. Karşınıza çıkan fırsatları iyi şekilde değerlendireceksiniz. İş alanında kendinizi geliştirmek için yeteneklerinizi ortaya çıkaracak, yeni eğitimlere dahil olacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.