Terazi Burcu Kasım Falı

1.290
Terazi Burcu Kasım Falı

7 Kasım’da Boğa burcunda dolunay meydana gelecek. Özellikle gayrimenkul, emlak, taşınmaz mallarla ilgili önemli, güzel destekler alabilirsiniz. Yine vergi, borçlar, ödemeler, krediler, banka işlemleri, burslar, miras gibi konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir ve bu gelişmeler genel anlamda olumlu nitelikte olacaktır. Önemli bir krizi aşabilmeniz için rahatlıkla destek alabileceksiniz. Parayla ilgili konularda endişeleriniz iyice ayyuka çıkabilir. Bu hafta gerginlikler olabilir ama birkaç güne kalmadan olası sorunların ufalmaya başladığını gözlemleyebilirsiniz.

16 Kasım’da Venüs Yay burcuna giriş yapacak ve 10 Aralık’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde seyahatler ön plana çıkmaya başlayacaktır, bunun yanı sıra tüm iletişim aletleriyle aktif iletişim içinde olacaksınız, web, internet gibi konularla daha fazla haşır neşir olabilirsiniz. Bazılarınız yeni bir eğitim için araştırmalara başlayabilir. Yalnız yakın çevrenizdeki herkese yetişmeye çalışmaktan kendinize yeteri kadar zaman ayıramayabi-lirsiniz.

22 Kasım’da Yay burcunda yeni ay meydana gelecek. 3. evinizde gerçekleşecek olan yeni ayla birlikte, daha fazla bilgi edinebilir, araştırabilir, kendinizi rahat bir şekilde ifade edebilir, iletişim araçlarını aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sennur gonc dedi ki:

    Terazi sağlik Aşk yaşam