Terazi Burcu Mart 2021 Yorumu

4.430
Terazi Burcu Mart 2021 Yorumu

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Evinizin çevresindeki sorunlarla uğraşacaksınız. Günlük işlerinizin yoğunluğunda artış söz konusu olabilir. İş hayatınız ile ilgili yapmanız gereken yeni bir toplantı olabilir.

22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim içerisinde olacak. Her türlü ikili ilişkiler ön planda olacak. Aşk hayatınıza odaklanacaksınız. Partnerinizle daha fazla zaman geçirerek ilişkinizi canlandırmak isteyebilirsiniz. Birlikte mutlu olacağınız etkinliklere de katılabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek, uzun zamandan beri istediğiniz bir işi alabilirsiniz. Hedeflerinize yönelik kararlar alıp harekete geçmenin faydaları ile karşılaşacaksınız. İşiniz ile ilgili konulara kendinizi vererek ortaya başarılı projeler çıkabilirsiniz.

28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek, dış görünüşünüz de bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Kendiniz hayatınıza yoğunlaşarak sizi nelerin olumsuz etkilediğini bulmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim içerisinde olacak. Aşk ile ilgili konularda yüzünüz gülecek. Partneriniz olaylara sizin açınızdan yaklaşarak hangi konuda zorluk yaşadığınızı anlayabilir. Sadece sizin çabalarınızla bir ilişki devam etmez bunun o da farkına varacaktır.

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Yeni bir ilişkiye başlamak için doğru bir zaman. Hayatınıza dahil edecek olduğunuz kişinin geçmişini incelemeniz size herhangi güzel bir şey getirmez.

Terazi Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Yeni bir girişimde bulunarak çevrenizdeki insanları şaşırtabilirsiniz. Aklınızda olan düşünceleri yakınlarınızla paylaşıp düşüncelerini öğreneceksiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde zaman zaman zorlanmalar ile karşılaşabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye ne hissettiğinizi açık bir şekilde aktarmayı seçeceksiniz fakat o bu duruma sizin gibi yaklaşmayabilir. Aranızın açık olduğu bir arkadaşınızla farklı bir ortamda karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu Mart 2021 Sağlık ve Kariyer

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. İş hayatınız ve eğitim hayatınız için mücadele edeceksiniz. Sizi pes ettirmeye çalışan bazı engeller ile karşılaşsanız da zamanla bunları aşacaksınız. Yaptığınız işleri takip eden bir kişi tarafından özgü alacaksınız. Akademik konularda uzmanlaşmak isteyebilir ve bunun için yurtdışı eğitimi üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Yaşam şeklinizi olumsuz etkileyen sağlık sorunlarınız artık sizi terk ediyor. Daha öncesinden almış olduğunuz tedbirlerin karşılığını göreceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.