Terazi Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

2.692
Terazi Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

6 Mart 2022 tarihinde Venüs Kova burcuna geçiş yapacak. Hayattan daha fazla keyif almaya başlayacaksınız. Hobilerinizle ilgilenecek, kendinize daha zaman ayırmaya çalışacaksınız. Çocuklarınızla ilgili sorunları yakın çevrenize danışmak isteyebilirsiniz. Sağlık sorunlarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

18 Mart 2022 tarihinde Neptün, Kuzey ay düğümü ile sekstil açı yapacak. Sizin için anlamlı olan olaylar ve duygular ne ise bunları düşüneceksiniz. İşinizle ilgili yeni planlamalar yapmaya çalışacaksınız. Daha planlı ve programlı bir şekilde ilerlemek isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2022 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni bir iş teklifi alabilir, mevcut olan işinizi daha da büyütmek isteyebilirsiniz. Farklı bir işe geçiş yapmak isteyebilirsiniz.

18 Mart 2022 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kendinize daha fazla güvenecek, aşk hayatınızla ilgili adım atma cesaretini kendinizde bulabileceksiniz. Sorunlu giden bir ilişkiniz varsa ani bir karar alarak ayrılmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Mart 2022 Aşk Yorumu

27 Mart 2022 tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle birlikte konuşmak ve sorunları rahat bir şekilde paylaşacaksınız. Partnerinizle birlikte yeni hobi alanları oluşturabilirsiniz. Aranızda görüş farklılıkları varsa ortak nokta buluşmaya çalışacaksınız.

2 Mart 2022 tarihinde Merkür ve Satürn Kova burcunda kavuşum yapacak. Eski sevgililerinizle ilgili durumlar tekrar gündeme gelebilir. Düşünceleriniz sizin kafanızı karıştırabilir, bu yüzden kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu Mart 2022 Aile ve İlişkiler

6 Mart 2022 tarihinde Mars Kova burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınızla ilgili sorunlarla ekstra ilgilenmek isteyebilirsiniz. Onlarla taile çıkabilir, ertelemiş olduğunuz planları gerçekleştirmeye çalışabilirsiniz. Aranızda yaşanan anlaşmazlıkları halletmeye çalışacaksınız.

3 Mart 2022 tarihinde Mars, Plüton ve Jüpiter Oğlak burcunda kavuşacak. Aile ve çocuklarla ilgili yeni gelişmeler sizinle olabilir. Sağlık sorunu yaşayan bir tanıdığınızla ilgili güzel bir haber alabilirsiniz.

Terazi Burcu Mart 2022 Para ve Kariyer

10 Mart 2022 tarihinde Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. İşinizle ve kariyerinizle ilgili farklı düşünce yapılarına odaklanabilirsiniz. Görüşme yapmak istediğiniz departmanlar varsa bunları sağlıklı bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

5 Mart 2022 tarihinde Güneş ve Jüpiter, Balık burcunda kavuşacak. İşyerinizde sorun yaşadığınız durumları halletmeye çalışacaksınız. Kendinizi çalışma ortamı yaratacak, elinizden geldiğince kendinizi işinize vereceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.