Terazi Burcu Mart 2023 Yorumu

3.175
Terazi Burcu Mart 2023 Yorumu

31 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. İkili ilişkilerde şanslı olacağınız bir dönem olacak. Çocuklarla ilgili konularda onlara olan bakış açınız değişmeye başlayacak. Zamanla önemli sorumluluklar ile karşılaşabilirsiniz.

23 Mart 2023 tarihinde Plüton, Kova burcuna geçiş yapacak. İlişki özelinde önemli kararlar almak için güzel bir döneme adım atıyorsunuz. Partnerinizden size karşı olumlu tekliflerle gelebilir. Duygusal anlamda yenilikler gerçekleştireceksiniz. Hayata karşı olan negatifliği geride bırakacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mart 2023 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bazı olayların iç yüzü ortaya çıkabilir. Elinizde olmayan şartlardan dolayı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizde birkaç konuyu detaylı bir şekilde konuşmak isteyeceksiniz.

21 Mart 2023 tarihinde Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İlişkiler, ortaklıklı işler, ilişkiler ve işbirlikleri ile alakalı konularda hızlanmalar ön plana çıkacak. Mevcut olan konumuzda bazı değişiklikler söz konusu olmaya başlayacak. Kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz bir süreç sizinle olacak.

Terazi Burcu Mart 2023 Aşk Yorumu

7 Mart 2023 tarihinde Satürn, Balık burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda yaşadığınız olayları çok fazla büyütmeyin. Duygusal açıdan sizi yoran bir konu için eşinizle veya sevgilinizle dertleşmek isteyeceksiniz. Partnerinize olan güveniniz giderek büyümeye başlayacak.

17 Mart 2023 tarihinde Güneş ve Merkür, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. Bir ilişkide önemli olan konunun sadakat olduğunu anlayacaksınız. Geçmişte yaşamış olduğunuz bir olayı geride bırakma kararı alacaksınız.

19 Mart 2023 tarihinde Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak. Yeni bir ilişkiye başlamak sizi bu dönemde biraz yorabilir. Bu yüzden yavaş adımlar ile ilerlemelisiniz.

Terazi Burcu Mart 2023 Aile ve İlişkiler

26 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Kiron, Koç burcuna geçiş yapacak. Yakın arkadaşlar ve ailenizle ilişkilerinizi dengede tutmak sizin için önemli olacak. Sizden gizlenen bir konuyu kısa süre içerisinde öğreneceksiniz. Aile içerisinde halledilmesi gereken mühim bir durum karşınıza çıkabilir.

28 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Jüpiter, Koç burcunda kavuşacak. Kardeşlerinizin problemleri ile ilgilenmek sizi yorsa da artık onlardan bi kesinlik bekleyeceksiniz. Aksi halde daha fazla fedakarlık yapmak istemediğinizi fark edebilirsiniz.

Terazi Burcu Mart 2023 Para ve Kariyer

7 Mart 2023 tarihinde Satürn, Balık burcuna geçiş yapacak. İşinizde size engel olan durumlar varsa bunları aşmak için çaba sarf edeceksiniz. Yeni işlere olan bakış açınız giderek değişmeye başlayacak. İş hayatınızla ilgili ciddi kararlar almadan önce kendi içinizde düşünmeniz gerekebilir.

25 Mart 2023 tarihinde Mars, Yengeç burcuna geçiş yapacak. Kariyer açısından karşınıza çıkan engelleri yavaş yavaş geride bırakma kararı alacaksınız. Maddi anlamda sizi zorlayan durumları da geride bırakmanın rahatlığına kavuşacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.