Terazi Burcu Mart Yorumu

18.543
Terazi Burcu Mart Yorumu

23 Mart’ta gerçekleşen Ay tutulması hayatınızda önem arz eden altı aylık bir sürece işaret ediyor. Ay “kadersel” temalı olayları hayatımıza çeken bir yapıdır. Bu sebeple tutulma esnasında mutlak kader denen değişmez bazı yasaları harekete geçirir. “Kendime yeni bir ben lazım” şiarıyla fiziğinizi, tarzınızı ve hoşunuza gitmeyen huylarınızı değiştirme zamanı geldi. Bugüne kadar davranış şeklinizde yanlış gördüğünüz her şeyin farkına varmak, “Neden ben?”, “Niçin böyle oldu?” sorularım başkalarına değil kendi öz benliğine sorma zamanı. Yanlış seçimlerinizin faturasını başkalarına kesme devri bitti Teraziler.

Ay duygularla ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. Bağımlı olduğunuz “dış güzellik” mevhumu ya da “kırmadan, hareket edeyim” anlayışı, size ders vermek amacıyla bazı istenmeyen kayıplar yaşatacak. Fiziksel olarak, bu davranışınız yüzünden yediğiniz çikolatalar sonucu cildinizde çıkan sivilce ya da tembellik sebebiyle oluşan göbeğiniz bu derslerin en basiti olacak. Bu evre diyet, egzersiz ve kilolara veda etmek için çok uygun.

9-17 Mart arası gerçekleşen yeni ay, günlük rutinlerinize yeni sorumluluk ve koşturmacalar ekleyecek. Bitmeyen mesailer, çalışma yoğunluğunuz ve stres sizi canınızdan bezdirebilir. Bu gibi durumlarda haritanız, yanınızda çalışan arkadaşlarınızla elcip olma ruhunu yeniden oluşturun diyor. Ev hanımıysanız çocuğunuz ya da eşinizden yardım istemeyi öğrenin. Hayat tek başına koşturmak için fazla komplike. Ayrıca, “Bir elin nesi var, iki elin sesi var” sözünü unutmayalım!

13-24 Mart arası verilen sözler, yapılan anlaşmalar ve ileriye dönük sizi başarıya taşıyacak yeni olay, durum ve projelerin yoğunlaşacağı bir süreç olacak. Zihinsel olarak yorgun hissedebilirsiniz. Kendinizi rahadatacak bir yöntem bulun ve huzurlu bir içsel yolculuk yapın. İster meditasyon ister yoga ama mutlaka rahatlayın. Bu sizi şarj ederek enerjinizi tazeleyecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Kubra dedi ki:

    Vay Arkadaş ne kadar doğru ya