Terazi Burcu Mayıs 2020 Yorumu

6.484

Ailenizden ve yakın arkadaşlarınızdan maddi manevi destek göreceksiniz.

Terazi Burcu Mayıs 2020 Yorumu

11 Mayıs tarihinde Satürn Kova burcuna geçiş yapacak ve hayatınızda bazı değişimler olacak ama bunun artık kendiliğinden olmasını beklemelisiniz. Siz yönünüzü belirlerseniz yürüdüğünüz yolda size destek verecek kişiler karşınıza çıkacak.

28 Mayıs tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak ve size yakın olan kişileri düzeltmeye çalışmaktan vazgeçeceksiniz. Zaman içerisinde kendiliğinden bazı şeylerin düzeldiğini fark edeceksiniz. Kendinizi kazanamayacağınız savaşların içine atmamaya çalışın.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mayıs tarihinde Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve sorumluluklarınızı hatırlamak zorunda kalabilirsiniz. Her ne kadar bu durum canınızı sıksada yapmanız gereken şeyleri yaptığınızda üstünüzden bir yük kalktığını fark edeceksiniz.

22 Mayıs tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve kaybolan cesaretinizi yerine getirmek için uygun bir zaman olacak. Kendinizi eleştirmekten vazgeçecek ve pozitif bakış açısına sahip olacaksınız. Kısa vadeli hedeflerinize daha rahat ulaşabielceksiniz.

Terazi Burcu Mayıs 2020 Aşk Yorumu

13 Mayıs tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve partnerinize her zamankinden daha çok kendinizi ifade etmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. İlişki içerisinde rahatsız olduğunuz konular varsa bu durumları konuşmak isteyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta bunları paylaşırken sakin kalmanız olacaktır. İlişkisi olmayan Terazi burçları ise rekabet içerisinde olduğunuz bir kişiye aşık olabilirsiniz. Bu durum sizi fazlasıyla şaşırtsa da duygularınıza engel olmayacaksınız.

Terazi Burcu Mayıs 2020 Aile ve İlişkiler

12 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapıyor ve şaşırtıcı ve güzel haberler alabilirsiniz. Arkadaşınızı veya ailenizi ilgilendiren ama siz hiç ilgilendirmeyen bir konun içerisine istemeden dahil olabilirsiniz.

13 Mayıs tarihinde Mars Balık burcuna geçiş yapıyor ve çevrenizdeki insanlara karşı kaygılarınız artabilir. Özellikle aranızda sorunlar varsa bunları düşünmek isteyemecek ve konuyu kapatmaya çalışacaksınız ama sorunla yüzleşmek sizi rahatlatacak.

Terazi Burcu Mayıs 2020 Sağlık ve Kariyer

14 Mayıs tarihinde Jüpiter Oğlak burcuna geçiş yapacak ve kariyeriniz ile ilgili yeni bir başlangıç yapmak için kendinizi her zamankinden biraz daha zorlayabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz yeterince yerinde olacak ve inandığınız şeyleri gerçekleştirebileceksiniz.

20 Mayıs tarihinde Güneş İkizler burcuna geçiş yapacak ve son zamanlarda uyku sorunu yaşıyorsanız bu fiziksel ve ruhsal olarak sizi yorabilir. Bu yüzden uykunuzu düzeltmeye özen göstermelisiniz. Beslenme şeklinize de bu aralar biraz dikkat edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.