Terazi Burcu Mayıs 2022 Yorumu

2.421
Terazi Burcu Mayıs 2022 Yorumu

10 Mayıs 2022 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro yapacak. Görüşlerinizi gözden geçirecek, problemlerinize yeni çözümler bulmaya çalışacaksınız. Yayıncılıkla, eğitimle veya yurt dışı ile ilgili seyahatlerde gecikmeler yaşayabilirsiniz.

1 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter ve Venüs Balık burcunda kavuşacak. İç dünyanızda bastırılmış olan duygularla yüzdeşebilir, kendinizi tekrar tanıma sürecine adım atabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Mayıs 2022 tarihinde Akrep burcunda Ay Tutulması Dolunay gerçekleşecek. Mevcut bir gelir kaynağınızdan vazgeçme söz konusu olabilir. Yatırım yapma düşüncesi içerisine girecek, farklı alanlara daha çok meraklı olacaksınız. Maddi durumunuz da yer alan güçlenme sayesinde satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz.

30 Mayıs 2022 tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Partnerinizle veya yakın arkadaşlarınızla birlikte daha çok zaman geçirmeye çalışacaksınız. Yabancı insanlarla bir araya gelebilir, bakış açınızı giderek daha da genişletme fırsatı elde edebilirsiniz.

Terazi Burcu Mayıs 2022 Aşk Yorumu

2 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. İlişkinizde mutlu olacak, partnerinizle birlikte iyi vakit geçirmeye başlayacaksınız. Aranızdaki problemlerin zamanla düzeldiğini görecek, bu sayede kendinize ve partnerinize olan güveninizi yenileyeceksiniz.

11 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter koç burcuna geçiş yapacak. İlişkiler ve evlilikler i̇lgili konular öne çıkmaya başlayacak. Jüpiter, sayesinde özel hayatınızı yoluna sokmaya başlayacaksınız. İlişkilerde problem olan konular yavaş yavaş düzelmeye başlayacak. Zorlandığınız dönemleri geride bırakmaya hazırlıklı olun.

Terazi Burcu Mayıs 2022 Aile ve İlişkiler

25 Mayıs 2022 tarihinde Mars Koç burcuna geçiş yapacak. Ailenizle ve yakın çevrenizle olan iletişiminizde daha girişken ve bağımsız davranmak isteyebilirsiniz. Çevrenizde bazı değişiklikler yapabilir, iddialı ve aktif kişilerle iletişim kurmaya çalışabilirsiniz. Ailenizdeki bir kişinin fevri tavırlarından rahatsız olup bunu dile getirmek isteyeceksiniz.

28 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Sevdiklerinizin size karşı hem maddi hem manevi anlamda desteklediğini görebileceksiniz. Ailenizin para ile ilgili sorunları varsa bunların düzeldiğine şahit olacak, maddi durumda ki iyileşme sayesinde kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Terazi Burcu Mayıs 2022 Para ve Kariyer

3 Mayıs 2022 tarihinde Güneş ve Mars Sekstil açı oluşturacak. Verimli çalışacak ve paranızı daha iyi yönetmeye başlayacaksınız. Görüşlerinizi gözden geçirmenin size faydasını iş hayatınızda görme imkanınız olacak.

23 Mayıs 2022 tarihinde Merkür Boğa burcunda retro hareketine başlayacak. Parayla ilgili konulara bu dönemde biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Kredi, borç, alacak veya sigorta ile ilgili bazı konular üzerine problemler yaşayabilirsiniz. Ödenmesi gereken tutarları takip etmeli, gecikmeler konusunda hassas davranmaya çalışmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.