Terazi Burcu Mayıs Ayı Yorumu

18.451
Terazi Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Terazi Burcu Mayıs 2016 iş hayatında araştırmacı kimliğini ön plana çıkarıyor. Bu durum size oldukça fazla fayda sağlıyor. Enerjinizin de yerinde olacağı Mayıs ayı boyunca önemli çalışmalar ve anlaşmalar yapıyorsunuz. Bu ay sonuna doğru yarım kalan tüm işlerinizi tamamlayacaksınız. İş yerinde bazı fikir çatışmaları yaşanabilir. Siz bu durumda fikrinizi söyleyerek kendinizi geri plana atıyor ve bekliyorsunuz. İletişiminiz ve etkileme özelliğiniz çok iyi. Pratik zekanız sayesinde bazılarının yapamadığı işleri kolaylıkla beceriyorsunuz. Zaman akıp gidiyor ve siz birikimle birlikte yatırım yapmak niyetindesiniz.

Mayıs 2016 Terazi Burcu aşk hayatı hız kesiyor. Bu biraz da sizin tercihiniz. Mayıs ayı boyunca kendinizi artan işlerinize adıyorsunuz. Duygular bir müddet geri planda kalıyor. Yapılan sitemlerden, gereksiz suçlamalardan sıkıldınız. Bu süreçte sadece eğlenceli zamanlar geçirmek istiyorsunuz. Bekarlar için ciddi bir ilişki söz konusu değil. En azında Mayıs ayı boyunca. Evli Teraziler de evinden bir müddet uzaklaşabilir. Dinlenmek ve özlemek isteyebilirsiniz. Hisleriniz konusunda kararsız kalabileceğiniz bir dönem. Aşk, iş ve aile hayatınızda sorumluluklarınız artıyor.

Terazi Burcu sağlık konusunda ufak tefek sıkıntılar yaşayabilir. Böbreklerinize dikkat etmeli bol su içmelisiniz. Görüntünüzdeki sağlığı bedeninize de yansıtabilmek için spor yapın ve dengeli beslenin. Bunun yanı sıra geç yatmamak ta bu konuda oldukça önemli. Yoğun iş temposu nedeniyle sırt ve bel ağrıları çekebilirsiniz. Stresten uzaklaşmalı ve dinlenmelisiniz. Yemek yeme konusunda da ölçülü olursanız eski sağlığınıza kavuşur, bu tür sıkıntılar yaşamazsınız.

Terazi Burçları Mayıs ayı eğitim hayatı iyi seviyelerde. Geçen yılın notları hayli işinize yarıyor. Başarıyı yakalamak adına çok çalışıyorsunuz. Özellikle öğrenci terazilerin bu dönem notları yükselişe geçiyor. Herkesi gururlandıracak sonuçlar ve başarılar elde ediyorsunuz.

Terazi Burcu Mart Yorumu

Terazi Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Terazi Burcu Mayıs 2016 aşk hayatında önemli gelişmeler mevcut. Bu ayda Merkür evlilik evinizde. Aşk konusunda çok şanslısınız. İlişkisi olan terazilerden bu ay evlenecek olanlar oldukça fazla görünüyor. İlişkisi olmayanlar için ise, uzun süredir bekledikleri aşk karşılarına çıkabilir.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.