Terazi Burcu Nisan 2019 Yorumu

15.126

Uyumlu ve sakin yapını yerine göre kullanacaksın. Herkese hak ettiği gibi davranacaksın. İkili ilişkilerinde çözmen gereken bazı sorunlar oluşabilir. Aile hayatında yeni…

Terazi Burcu Nisan 2019 Yorumu

TERAZİ Burcu Nisan 2019’da kim sana ne şekilde davranırsa sen de o şekli alıyorsun. Uyumlu ve sakin yapını yerine göre kullanacaksın. Herkese hak ettiği gibi davranacaksın. İkili ilişkilerinde çözmen gereken bazı sorunlar oluşabilir. Aile hayatında yeni sorumluluklar alman gerekebilir. Ödenmesi gereken bir borç ile ilgili sıkışabilirsin. Finans kaynağına ihtiyacın olacak. Yaşamın, bir kendi hayatın bir de özel hayatın olarak ikiye ayrılıyor. Denge kurmakta zorlanacaksın. Esnek olamadığın zamanlarda noktayı koyabilirsin. Ciddiye alman gereken durumda yüzeysel davranmaman gerekiyor. İş, çalışma koşulları ile ilgili kendini huzursuz hissedebilirsin. Bu yönde değişime gitmen mümkün görünüyor.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Nisan 2019 Koç Yeniayı Etkileri ile gelen ek sorumluluklar zorlu yeni koşulları ortaya çıkaracak. Ama sabretmelisin. Şimdi değil belki, fakat ileride her şey güzel olacak. 19 Nisan 2019 Terazi Dolunayı Etkileri çözüm getirmen için var olan sorunları ön plana alıyor. Aynı zamanda ilişkinde kıskançlığın artacağı bir döneme giriyorsun.

Terazi Burcu Nisan 2019 Aşk Yorumu

Terazi Burcu Nisan 2019’da aşk hayatında ili çekici etkilere sahipsin. Kırıcı olmamaya çalışıyor ama başaramıyorsun. Partnerinle aranda kıskançlık sorunları oluşuyor. Zaman zaman sen bazen de o buna sebep olabiliyorsunuz. İlişkini güçlendirmek isterken bunu yapamamak güvenini ve inancını kırabilir. Belki de birbirinizden olan beklentileriniz farklıdır. Arkadaşça konuşmayı denemelisiniz. Bekar Teraziler Nisan 2019’da ara bulucu arkadaşlar sayesinde yeni kişilerle tanışıyorlar. Sana cazip gelen bir aşka adım atabilirsin. Ama uzun süreceğe benzemiyor ve gelecek vaat etmiyor gibi.

Terazi Burcu Nisan 2019 Aile ve İlişkiler

Terazi Burcu Nisan 2019 aile ve ilişkilerinde iyisin. Zaman zaman oluşan fevri tavırlarını hemen sonrasında iyi tolere ediyorsun. Yerine göre sessiz, tatlı dilli ve kendini iyi ifade eden yapınla aile arasında hayranlık uyandıracaksın. Sosyal ortamlarda daha çok aranıyor, arkadaşlarının olmazsa olmazı haline geliyorsun. Ailenle birlikte yaşıyorsan ayrılmayı ve özgürlüğünü ele almayı düşüneceksin. Karşılaşacağın zorlu koşullara hazırsın. Gelecekle ilgili önemli kararların var.

Terazi Burcu Nisan 2019 Sağlık

Nisan 2019’da Terazi Burcu sağlığında bağımlılıkları olanlar risk altında. Alkol, sigara, aşırı kilo yapan yiyecekler ve stres bu ayın en tehlikeli olasılıkları arasında. Bunları abartman ve olumsuz etkilenmen mümkün görünüyor. Her tür duyguyu en üst seviyede yaşayacaksın. Huzurun ve mutluluğun sürekli olmasını istiyorsan yaşamını belli bir düzen üzerinden sürdürmelisin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.