Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Nisan 2020 Yorumu

25.03.2020
7.367

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu Terazi olanlar ilişkilerinizi baştan sona değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Nisan 2020 Yorumu

Size olumsuz etkileyen kişileri hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Maddi anlamda bu ay sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden harcamalarınıza dikkat etmeniz lazım aksi halde ileriye dönük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 19 Nisan tarihinde Güneş Boğa burcuna geçiş yapacak ve kendinize yeni bir hayat kurmanın temellerini atmak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Nisan tarihinde Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek ve aşk hayatınızda yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Sorunlarınıza sinirli bir şekilde yaklaşmaktansa sorunların nedenlerini çözmeye çalışacaksınız ve bu da ilişkinizde güzel olaylara vesile olacak.

23 Nisan tarihinde Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve maddi anlamda beklemediğiniz haberler alabilirsiniz. Önceden görüşmüş olduğunuz bir iş görüşmesi varsa bundan kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirsiniz.

Terazi Burcu Nisan 2020 Aşk Yorumu

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu Terazi olanlar ilişkinizde yer alan stresli günleri geride bırakıyorsunuz. İlişki içerisinde yer alan sorunlar ne sizden ne de partnerinizden kaynaklı daha çok dış etkenlerden olumsuz etkileniyorsunuz. Bu durum da sizin aranızdaki bağı sarsıyor. İlişkisi olmayan Terazi burçları ise Nisan ayı içerisinde fazlasıyla flört edebilirsiniz. Bu flörtlerleriniz içerisinde aklınızdan çıkmayan bir kişi var ve daha çok o kişiyle birlikte vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Nisan 2020 Aile ve İlişkiler

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu Terazi olanlar 11 Nisan tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak ve aile içerisinde huzursuzluklar ortaya çıkabilir. Bu sorunların sebebi ise anne ve babanızın arasında ki anlaşmazlıklar olabilir. Siz bu sorunlara çözüm yolu bulmak isteyeceksiniz ve ortak noktada onları birleştirmek için uğraşacaksınız. Arkadaşlarınız ile aranızda yer alan iletişim oldukça kuvvetli sevdiğiniz bir arkadaşınız ile aranızda küçük bir tartışma çıkabilir ama bunu hemen tatlıya bağlayabileceksiniz.

Terazi Burcu Nisan 2020 Sağlık ve Kariyer

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu Terazi olanlar 25 Nisan tarihinde Plüton Oğlak burcunda geri hareketine başlayacak ve kariyeriniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Alacak olduğunuz bu kararlar parayla ilgili durumlarınızı da olumlu bir şekilde etkileyecek. Beslenmenize dikkat etmeniz gereken bir dönem içerisine giriyorsunuz. Mevsim geçişlerinden dolayı alerji gibi durumlarınız ortaya çıkabilir. İlaç kullanıyorsanız bu ilaçları ihmal etmemelisiniz.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et