Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu

29.03.2022
3.196
Terazi Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu

7 – 17 Nisan 2022 tarihinde Jüpiter Neptün ile Kavuşum içerisinde olacak. Hayallerinizi gerçekleştirmek için azimli olmaya karar verebilirsiniz. Özverili çalışacak ve yarım bırakmış olduğunuz işleri teker teker tamamlayacaksınız.

15 Nisan – 25 Mayıs 2022 tarihinde Mars, Balık burcuna geçiş yapacak. Verimli çalışmak size iyi gelecek, günlük işlerinizi bu sayede çok çabuk halldeceksiniz. Sağlığınızla alakalı konularda biraz daha dikkat etmenizi gerektiren ortamlardan uzak olmaya çalışmalısınız.

30 Nisan 2022 tarihinde Boğa burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Parayla ilgili konularda yeni gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ortak paylaşımlar ön plana çıkabilir ve mevcut olan maddi durumunuz giderek güçlenmeye başlayabilir. Olumsuz süreçleri geride bırakmaya başlayacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Nisan 2022 tarihinde Koç burcuna Yeni Ay gerçekleşecek. İlişkilerde derin bağlar kurmaya çalışacaksınız. Partnerinizi memnun etmek isteyebilir, huzursuz olduğunuz durumlardan taviz vererek yaptığınız yanlışları telafi etmeye odaklanın.

16 Nisan 2022 tarihinde Terazi Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Görünüşünüzle ve sağlığınızla daha çok ilgilenmeye başlayacaksınız. Kendinize yeni kıyafetler alabilir, güzel bir motivasyonla spora yazılmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde karşılaşacak olduğunuz egosal çatışmalar sizi bunaltabilir.

Terazi Burcu Nisan 2022 Aşk Yorumu

1 – 19 Nisan 2022 tarihinde Satürn, Kuzey Ay Düğümleri ile kare açı oluşturacak. Partnerinize ve kendinizi dürüst bir şekilde ifade etmek öncelikleriniz arasında yer alacak. İsteklerinizi söylemeniz aynı zamanda derin bir ilişki kurmanıza yardımcı olacaktır. Problemli giden ilişkinizle yüzleşmek sizi rahatlatacak.

29 Nisan – 8 Ekim 2022 tarihinde Plüton retro hareketine başlayacak. Eşiniz veya sevgilinizle birlikte iş yapıyorsanız bu alanlara odaklanmanız gerektiğini düşüneceksiniz. Kendinize olan güveniniz artacak ve yeni bir ilişkiye başlama heyecanını içinizde hissedeceksiniz.

Terazi Burcu Nisan 2022 Aile ve İlişkiler

29 Nisan – 8 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter ve Plüton Sekstil açı oluşturacak. İç dünyanızda yaşamış olduğunuz karışıklık yakınlarınız tarafından dikkat çekecek, size yardımcı olmaya çalışacaklar. Bastırılan duygular yüzünden kendinizi bunalmış hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte daha çok zaman geçirerek onlara sorunlarınızdan bahsetmeyi denemelisiniz

30 Nisan – 23 Mayıs 2022 tarihinde Merkür, İkizler burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte zaman geçirmek size bazı şeyleri sorgulatabilir. Geçmişten beri inandığınız değer yargılarının aslında bir bütün olmadığının farkına varabilir, yeni araştırmalar yaparak kendinize farklı bakış açıları sunabilirsiniz.

Terazi Burcu Nisan 2022 Para ve Kariyer

4 – 12 Nisan 2022 tarihinde Jüpiter, Kuzey Ay Düğümü ile Sekstil açı oluşturacak. İş ortamındaki kişilerle giderek yakın ilişkiler kurmaya başlayacaksınız. Yeni tanışacak olduğunuz insanlarla birlikte gruplara dahil olabilir, etkinliklere katılabilirsiniz.

5 Nisan 2022 tarihinde Venüs, Balık burcuna geçiş yapacak. İş yerinizde daha özverili davranacak, elinizden geldiğince iş arkadaşlarınıza yardımcı olmaya çalışacaksınız. Kendinize daha güzel bir çalışma ortam yaratabilir, iş birliklerinizi arttırmayı düşünebilirsiniz.

11 – 30 Nisan 2022 tarihinde Merkür, Boğa burcuna geçiş yapacak. Borç veya alacak gibi durumlar var ise bunlarla ilgili düşünebilir, yeni yatırımlara daha sıcak yaklaşabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.