Terazi Burcu Ocak 2021 Yorumu

5.000
Terazi Burcu Ocak 2021 Yorumu

8 Ocak 2021’de Merkür Kova burcuna geçiş yapacak, farkındalığınız giderek artacak ve bunu iş hayatınıza olumlu bir şekilde yansıtabileceksiniz. Arkadaş çevreniz ile aranızdaki iletişime biraz daha dikkat etmelisiniz. Söylemelerinizden dolayı sizi yanlış anlayabilirler.

19 Ocak 2021’de Mars ve Uranüs birleşecek, paranızı iyi yönetmeniz lazım aksi halde aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Ödenmesi gereken borçlarınız varsa bunları ihmal etmemeye çalışmalısınız. Borç almak için doğru bir ay değil biraz daha beklemelisiniz.

Yeniay ve Dolunay Ocak Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak 2021 saat 07:59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuz bir olay tekrar karşınıza çıkabilir. Bilinçaltınızda var olan konular sizi tedirgin edecek. Sizden saklanan veya sizin gizlediğiniz konular ortaya çıkabilir.

28 Ocak saat 22:15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, para ile ilgili konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden partnerinizle aranıza soğukluk girbilir. Birbirinizden biraz uzak kalmak hem size hemde sevgilinize iyi gelecek.

Terazi Burcu Ocak 2021 Aşk Yorumu

11 Ocak 2021’de Mars ve Satürn kare açı içerisinde bulunacak, partnerinizle daha önceden yapmış olduğunuz planlarda aksaklıklar olabilir. İlişkide sorun yaşamamak için birbirinizi daha iyi tanımaya ihtiyacınız var. Sorunları oturup konuşmayı tercih etmelisiniz. Görmezlikten geldiğiniz durumlar ileride karşınıza daha büyük bir şekilde çıkabilir.

İlişkiniz yok ise bu ay içerisinde yeni bir ilişkiye başlamak için kendinizi hazır hissetmeyeceksiniz. Kendinizle daha çok zaman geçirmek size iyi gelecek.

Terazi Burcu Ocak 2021 Aile ve İlişkiler

8 Ocak 2021’de Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak, ailenize daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz. Evinizin içerisinde yapmak istediğiniz değişiklikler varsa bunun hakkında aile bireylerinden yardım isteyebilirsiniz. Anne veya babanız size maddi anlamda destek verecektir.

30 Ocak 2021’de Merkür Kova burcunda retroya başlayacak, ikili ilişkilerde biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Çevrenizdeki insanların kalplerini kıracak olan sözler söyleyebilirsiniz ve bu yüzden aranız açılabilir.

Terazi Burcu Ocak 2021 Sağlık ve Kariyer

7 Ocak 2021’de Mars Boğa burcuna geçiş yapacak, maddi açıdan çaba sarf etmeniz gerekiyor. Ortaklaşa bir işiniz varsa bununla ilgili güzel bir gelişme yaşayacaksınız. Eşinizin veya sevgilinizin iş hayatındaki zorluklar ortadan kalkacak.

14 Ocak 2021’de Uranüs’ün ters açıları bitiyor, kariyeriniz için riskli kararlar almak isteyeceksiniz. Yanınızda çalışanlarınız varsa onlara rahat bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Ocak ayının sonuna doğru grip veya soğuk algınlığı gibi bir rahatsızlığa kapılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.