Terazi Burcu Şubat 2021 Yorumu

7.036
Terazi Burcu Şubat 2021 Yorumu

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim içerisinde olacak. Bu ay algınız tamamen aşk hayatınızda olacak. Sorunlarınızı konuşarak çözeceksiniz ve daha sağlam bir ilişki temelleri atacaksınız. İkili ilişkilerde insanları olduğu gibi kabullendiğiniz zaman ortada bir sorun olmadığını anlayacaksınız. Sağlık sorunlarınız için göstermiş olduğunuz çabaların karşılığını alacaksınız. Hayatınızı olumsuz etkileyen koşulları iyileştirmek için elinizden geleni yapacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, yaşamış olduğunuz hayatı daha iyi bir yere getirebilmek için farklı fikirler bulacaksınız. Aşk hayatınızda ki köklü sorunlara neden olan konuları yavaş yavaş geri de bırakıyorsunuz.

27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, geçen ay çok fazla çalıştınız bu yüzden bu dönem biraz dinlenmeye ihtiyacınız olduğunun farkına varacaksınız. Çevrenizden kendinizi soyutlayacaksınız ve kendinizle zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Terazi Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. Aşk hayatınızdaki olumsuz açılardan kurtulacaksınız. Partnerinizle birbirinizi anladığınız ve ortak hobilerle uğraştığınız bir ay olacak. Çocuklarınız varsa onlarla aranızda olan sorunları da çözeceksiniz.

6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı içerisinde olacak. Partnerinizle aranızda sorun yaratmaya çalışan bir kişi devreye girebilir. İlişkisi olmayan Terazi burçları ise Şubat ayının ortasına doğru hayatınıza aniden bir kişi girebilir ve yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Aile içerisinde uzun zamandan beri soruna neden olan konuları açarak çözüme kavuşturmak isteyeceksiniz. Kendinizin dışında bir başkasının sorumluluğunu almaya henüz hazır değilsiniz. Bu yüzden yakın çevrenizle bu konuyu net bir şekilde konuşmalısınız. Arkadaş çevrenizle daha çok vakit geçirmek bu ay istemeyeceksiniz ve kendinizi bu nedenle soyutlayabilirsiniz. Aranızın açık olduğu bir arkadaşınız gönlünüzü almak için sizinle iletişim kurabilir.

Terazi Burcu Şubat 2021 Sağlık ve Kariyer

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Ortaklıklı yürütmek istediğiniz bir iş kurabilirsiniz. Elinizde belli bir miktar para var ise işiniz için en iyi şekilde değerlendirmenin yollarını arayacaksınız. Sağlığınız için kendinize çeki düzen vermeniz gereken noktalar artık bitiyor.

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar orada kalacak. İş yerindeki arkadaşlarınızla aranızı her zamankinden daha iyi tutacaksınız. Sizinle özel meselelerini paylaşmak isteyebilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.