Terazi Burcu Şubat 2023 Yorumu

2.636
Terazi Burcu Şubat 2023 Yorumu

Özel hayatınızla ilgili konular ön plana çıkmaya başlayacak. Çocuklarınız var ise bu konularla daha çok ilgileneceksiniz. Çocuklarla iletişiminizde gerginlikleri en aza indirmeye çalışacaksınız. Onların hayatına saygı duyacak ve onları anlamaya çalışacaksınız. Daha öncesinde yapmış olduğunuz yatırımlarınızı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Başkalarının sizinle ilgili ne düşündüğünü daha fazla önemsemeyin. Duygusal bağımlılıklarınızdan kurtulmak istidiğinizin farkına varacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Şubat 2023 tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yakın çevre ve sosyal ilişkilerinizle daha çok ilgileneceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek size oldukça iyi gelecek. Bu dönemde alacak olduğunuz kararlarda çok daha ısrarcı olacaksınız.

20 Şubat 2023 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Hizmet ve sağlıkla ilgili konular öne çıkmaya başlayabilir. İş hayatınızda alacak olduğunuz yeni kararlar gündemde olacak. Kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmanız söz konusu olabilir. Özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntıları geride bırakma kararı alacaksınız.

Terazi Burcu Şubat 2023 Aşk Yorumu

15 Şubat 2023 tarihinde Venüs ve Neptün, Balık burcunda kavuşacak. Aşk hayatınızda yaşadığınız sorunları geride bakacaksınız. Sevdiğiniz kişiye kendinizi izah etmek sizin için bu dönemde zor olmayacak. Mantıklı olacak ve sorunlara daha geniş bir perspektiften bakacaksınız.

20 Şubat 2023 tarihinde Venüs, Koç burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar Şubat ayında sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Duygusal olarak yeni bir ilişkiye başlamaya hazır olmasanızda kendinizi bu ilişkiye hazır hissedeceksiniz. Mantığınızı kullanarak hareket etmek önceliğiniz olacak.

Terazi Burcu Şubat 2023 Aile ve İlişkiler

11 Şubat 2023 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte size keyif veren durumlar üzerine duracaksınız. Eğitim hayatınızda sorunlar varsa bunları ailenizle birlikte çözmek isteyeceksiniz. Kardeşlerle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

16 Şubat 2023 tarihinde Güneş ve Satürn, Kova burcunda kavuşacak. Arkadaş çevrenizde arkanızdan konuşanlar varsa bunlar üzerine yeni kararlar alabilirsiniz. Sosyalleşmekten yana olacak, yeni insanlar tanıyacaksınız. Sezgilerinize güvenmeli, sizin hakkınızda olumsuz konuşan kişilerden de uzak durmalısınız.

Terazi Burcu Şubat 2023 Para ve Kariyer

10 Şubat 2023 tarihinde Merkür ve Plüton, Oğlak burcunda kavuşacak. İş yerinizde çalışanlarınız varsa bu kişilerle aranızda sorunlar olabilir. Kendinizi daha sakin bir şekilde ifade etmeye çalışmalısınız. İş hayatınızda yapacak olduğunuz yenilikler size iyi gelmeye başlayacak.

19 Şubat 2023 tarihinde Güneş, Balık burcuna geçiş yapacak. Kariyeriniz için yeni bir sayfa açacaksınız. Mantığınızı kullanarak ilerlemeye çalışmalısınız. Maddi anlamda yapacak olduğunuz yenilikler sayesinde refah bir dönem yaşayacaksınız. Yatırımlarınızı değerlendirecek yeni alanlar bulmaya çalışacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.