Terazi Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

21.227

TERAZİ Burcu Temmuz 2019’da İş hayatınızda ciddi bir değişikliğe gidebilirsiniz. Bu size bir anda ortaya çıkan bir istek olarak gelse de kariyerinizi değiştirmek istemenizin nedeni aslında geçmişte yaşamış olduğunuz iş sıkıntıları olabilir.

Terazi Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

Hedeflediğiniz ve arzu ettiğiniz şeylerde kesinlikle kendinizden emin olacağınız bir evreye giriyorsunuz. Üzerinizde baskı kuran ve psikolojik olarak zor sokan kişilerden bu ay kesin olarak ilişkilerinizi bitireceksiniz. Daha içsel huzurunuzun ve kendi isteklerinizin gerçekleşmesi için bir çaba içerisine gireceğiniz bir dönem olacak.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkiler

2 Temmuz’da Yengeç burcunda yeniay ile beraber güneş tutulmasının meydana gelmesi ile birlikte hayatınızda ciddi hareketlilikler söz konusu olacak. Hiç yapmadığınız şeyler deneyebilir ve sıradanlıktan çıkarak cesaret edemediğiniz yeni şeyleri denemeye çalışabilirsiniz.

17 Temmuzda ise Oğlak burcunda dolunay ile beraber ay tutulması meydana gelecek. Maddi açıdan bir rahatlama söz konusu. Yeni bir ev veya araba alma durumları ortaya çıkabilir. İşiniz için yeni bir yatırım da yapmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Temmuz 2019 Aşk Yorumu

TERAZİ Burcu Aşk Hayatı Temmuz 2019’da ilişkiniz yolunda gidiyorsa partneriniz ile konuşup evlilik kararı alabilirsiniz. Aranızda yer alan gerginlikleri sonladırmanızdan sonra birbirinize karşı olan güveniniz muazzam derecede artmış durumda. İlişkisi iyi gitmeyen her ne yaptıysa bu ilişkiyi düzlüğe çıkaramayanlar ise bu ay içerisinde bir ayrılık planı aklından geçirebilir.

Her ne kadar ayrılığa dair korkularınız olsa da aslında sizin ve partneriniz için en doğru kararın bu olduğunu zamanla anlayacaksınız. Sizin için doğru kişinin o olmadığını anlamak biraz zor bir süreç olsa da işin sonunda şuan olduğunuzdan daha mutlu olacak ve karşınıza çıkan bir çok yeniliklerle başbaşa kalacaksınız.

Terazi Burcu Temmuz 2019 Aile ve İlişkiler

TERAZİ Burcu Temmuz 2019 aile ve ilişkilerinizde de bir takım yeniliklere doğru gideceksiniz. Aile içerisinden anne veya baba yada evlilier ise ikisi birden farklı bir yerde yaşama isteklerini size bildirebilirler. Bu size uzak bir yer olabilir ve bu yüzden bir takım endişelere kapılabilirsiniz. Aralarındaki ilişki iyi gitmiyor ise bir boşanma söz konusu olabilir.

Siz burada olabildiğince soğukkanlı olmaya çalışmalı ve her ikisinide yardımcı olmaya çalışmalısınız. Bu dönemde aileniz ile bir tatile çıkabilir ve güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu Temmuz 2019 Sağlık

Temmuz 2019’da TERAZİ Burcu sağlığı sizin sağlığınız bu ay yeterince güzel fakat. Aile içerisinden bir kişinin sağlık problmei ortaya çıkabilir. Sizin ise bu aralar kendinizi çok sıkmanızdan ötürü fiziksel değil ama ruhsal olarak bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinizi gevşetmeye çalışmalı ve olabildiğince sakin kalmaya çalışmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.