Terazi Burcu Temmuz 2020 Yorumu

6.293
Terazi Burcu Temmuz 2020 Yorumu

Bu ay içerisinde emin olmadığınız konular varsa eğer bu konular hakkında kafanızda soru işaretleri kalmayacak. Hayatınız hakkında almanız gereken kararlar var ve bu kararlara başkalarının karışmasını istemeyebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz yerine gelecek ve başarısızlıktan korktuğunuz durumlar varsa bunları aşabilmek için yeniden başına geçmek isteyebilirsiniz. Kimsenin cesaretinizi kırmasına izin vermeyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek ve iş hayatınızda beklenmedik zorlayıcı bir olayla karşılaşabilirsiniz. Siz her ne kadar bunu aşmakta zorluk yaşayacağınızı düşünsenizde durumun bu şekilde olmadığını fark edeceksiniz.

20 Temmuz 2020 tarihinde Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve yeni bir döneme atım atıyorsunuz. yapmak istediğiniz her ne varsa bunun üzerine düşünebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.

Terazi Burcu Temmuz 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınız giderek hareketlenecek ve partneriniz ile birlikte çok fazla eğlenebileceğiniz güzel bir etkinlik yapabilirsiniz. Uzun zamandan beri yaşamış olduğunuz sıkıntıları birlikte aştınız ve bunun için her iki tarafında güzel bir şekilde rahatlamaya ihtiyacı var. İlişkisi olmayanlar ise bu ay içerisinde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu ilişki hem size hemde karşı tarafa oldukça iyi gelecek ve birlikte güzel bir tatil yapmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Temmuz 2020 Aile ve İlişkiler

Ailenizle birlikte uzak bir yerde doğru yolculuk yapmak isteyebilirsiniz. Anne ve babanızın arasında çıkan bir tartışmanın sonucunda sizde devreye girebilirsiniz. Siz durumların değişmesi için onlarla konuşmak isteyeceksiniz. Fakat sizi dinlemediklerini fark edince biraz gerilebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın iş değişikliği yüzünden ondan ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrılık sizi üzebilir ve arkadaşınızla aranızda oluşan bu durum sizi olumsuz etkileyebilir.

Terazi Burcu Temmuz 2020 Sağlık ve Kariyer

Bu dönemde sağlık sorunlarınız tekrar gündeme gelebilir. Sorunlarınızın boyutu ileriye gitmeden hemen önce önlem almak isteyebilirsiniz. İş yerinizde var olan rekabet de sinirlerinizi bozabilir ve yaşayacak olduğunuz stres yüzünden de sağlık sorunlarınız ortaya çıkabilir. Bu yüzden hem sağlığınız hemde kariyeriniz için stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Yapmış olduğunuz işlerin aslında o kadar da zor bir durum olmadığını fark edeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.