Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Temmuz 2021 Yorumu

29.06.2021
3.345
Terazi Burcu Temmuz 2021 Yorumu

22 Temmuz 2021 tarihinde Venüs Başak burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlardan kendinizi soyutlayacaksınız. Kendi başınıza vakit geçirmek ve kafanızı dinlemek size pozitif enerji olarak geri gelecek. Aklınıza takılan sorunlar varsa bunları da gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

28 Temmuz 2021 tarihinde Jüpiter Kova burcunda retroya başlayacak. Yapmanız gereken işler hakkında çevrenizdeki insanlardan destek almak isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz duygusal bir durumla tekrar yüzleşebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Temmuz 2021 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay yaşanacak. İş hayatınız ile ilgili değişimler gündeminizde olacak. Yapmak istediğiniz her ne varsa bunların listesini çıkarabilirsiniz. Kariyerinizde daha başarılı olmak için yeni eğitimler de almak isteyeceksiniz.

24 Temmuz 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. İlişkinizdeki dengeyi bulmaya çalışacaksınız. Sorunlu giden bir ilişkiye sahipseniz bu ilişkiyi bitirme kararı alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara düşüncelerinizi sağlıklı bir şekilde aktarabiliceksiniz.

Terazi Burcu Temmuz 2021 Aşk Yorumu

29 Temmuz 2021 tarihinde Mars Başak burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızla ilgili yaşadığınız olayları önemseyin. Size aktarılmaya çalışılan ile aslında var olan durum arasında farklılıklar olabilir. İç sesinize güvenin ve bu yönde ilerlemeye çalışın. İlişkiniz yok ise yeni bir ilişkiye başlamak sizi bu dönemde yorabilir. Kendi başınıza zaman geçirmek daha keyifli gelecek. Tek taraflı olan teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Sizden hoşlanan bir kişi duygularını açık bir şekilde ifade etmeye çalışacak. Fakat siz onun için aynı duyguları paylaşmayacaksınız.

Terazi Burcu Temmuz 2021 Aile ve İlişkiler

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars ve Uranüs kare açı oluşturacak. Aile içerisinde beklenmedik bir krizle karşılaşabilirsiniz. Ailenizin sizi anlamadığını düşüneceksiniz. Sakin tavırlarınız sayesinde ortaya çıkan gerginlik zamanla yok olmaya başlayacak.

12 Temmuz 2021 tarihinde Venüs ve Mars birleşim içerisinde olacak. Arkadaşlarınızla birlikte katılacak olduğunuz bir etkinlikte yeni insanlarla tanışabilir sosyalleşmeye vakit ayırabilirsiniz. Aranızın açık olduğu birisiyle yeniden bağlarınızı güçlendirmek isteyeceksiniz.

Terazi Burcu Temmuz 2021 Para ve Kariyer

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Üstlerinizle iletişiminizi kuvvetli tutmaya devam ediyorsunuz. Kariyeriniz için alacak olduğunuz eğitimler gündeminizde olacak. Kendinizi geliştirmek adına yurtdışı veya şehir dışına yolculuk yapabilirsiniz.

28 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Yetiştirmeniz gereken işler varsa bunlarla ilgili çevrenizden destek alabilirsiniz. Maddi anlamda eliniz rahatlayacak ve birikim yapma fırsatı elde edebileceksiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.