Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Temmuz 2022 Yorumu

28.06.2022
1.608
Terazi Burcu Temmuz 2022 Yorumu

19 Temmuz Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Çevrenizde çalışanlarınız varsa onlarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yeni iş projeleri üzerine durmak size iyi gelecek. Kendinizi daha fazla geliştirmek isteyeceksiniz. Her şeyi kendi başınıza üstlenmek zorunda değilsiniz. Bu yüzden kendinize yakın gördüğünüz kişilerden destek almaya çalışacaksınız. Düşüncelerinizde boğulmak yerine kendinize odaklanmak sizin için en iyisi olacaktır.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Temmuz Oğlak Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kredi ve yatırımlar ile ilgili konular varsa bunlara kafa yorabilirsiniz. Kendinize göre yeni bir ev satın alabilir veya mevcut evinizde belli başlı değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinizi yakınlarınıza olumlu şekilde aktaracaksınız.

28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Partnerinizle birlikte sosyalleşecek, yeni insanlar tanımaya çalışacaksınız. Geleceğe yönelik planlarınız varsa bunları uygulamak için sevdiklerinizden fikir alabilirsiniz.

Terazi Burcu Temmuz 2022 Aşk Yorumu

5 Temmuz Mars Boğa burcuna geçiş yapacak. Eşinizle veya sevgilinizle birlikte ortak yatırım alanları belirlemeye çalışabilirsiniz. Duygusal anlamda sizi olumsuz etkileyen durumları birlikte aşmaya çalışın. Çevrenizdeki insanların ilişkiniz hakkında konuşmasına müsade etmeyin.

27 Temmuz Uranüs Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda olacak. Duygusal anlamda kendinizi tatminsiz hissedebilirsiniz. İlişkiniz yok ise yeni biriyle tanışıp hızlı bir şekilde ilişkiye başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Temmuz 2022 Aile ve İlişkiler

28 Temmuz Jüpiter retro hareketine başlayacak. İkili ilişkilerinizi sorgulayacağınız bir sürece adım atabilirsiniz. Yanınızda olan kişilerin samimiyetine güvenmiyorsanız bunu sorgulayacak girişimlerde bulunabilirsiniz.

22 Temmuz Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak. Arkadaş çevrenizi değiştirme kararı alabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın sorunlarıyla ilgilenmek isteyeceksiniz. Ailenizle birlikte yeni kararlar almak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Temmuz 2022 Para ve Kariyer

5 Temmuz Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar varsa bunları geride bırakacaksınız. Kariyerinizle ilgili yeni adımlar atmaya hevesli olacaksınız. İşinizle ilgili daha fazla araştırma yapmak isteyeceksiniz.

18 Temmuz Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Yanınızda çalışan insanlardan destek almaya başlayacaksınız. İş hayatınızdaki ilişkilerinizi güçlendirmek için çaba sarf edebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.