Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

01.07.2016
14.809
Terazi Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Terazi Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ayında gidişatın tam tersi yönünde seyredebilir. Değişimin ve yenilenmenin ayı Temmuz ayı ile birlikte duygularınızda farklılıklar gözlemleniyor. Aşk hayatınızın temposu yükseliyor. Sürekli yeni ve farklı ortamlara gireceğiniz bir ay sizi bekliyor. Bu ortamlarda karşılaşabileceğiniz karşı cinslerle yeni münasebet ve yakınlaşmalar söz konusu. Bu ay aşk hayatınız konusunda yönetici sizsiniz. Geçmiş dönemlerdeki aşk yaşamınızda alttan almalardan oldukça sıkıldınız ve söz sahibi olmaya karar verdiniz. Hayal ettiğiniz uyum ve beklediğiniz aşk çok uzakta olmayabilir.

Terazi Burcu aşk uyumu konusunda yay ve kova ile mükemmel birliktelikler sağlayabilir. Olmaması gereken tek ilişki oğlak burcuyla olan aşk ilişkileri. Oğlak ve terazi genel olarak anlaşamayan iki burçtur, aşk konusunda ise gereken uyumu bir türlü yakalayamazlar. İkisinin evlilikleri genellikle hüsranla sonuçlanır veya anlaşmazlıklarla dolu bir yaşam sürerler. Temmuz ayı içinde görüşlerinizi bildirirken daha yumuşak ve uyumlu olmaya gayret edin. Zira keskin kararlar aldınız ve bunu karşınızdakine yansıtabilme ihtimaliniz var.

Terazi Burcu aşk günlük yaşamı iş ve özel hayat arasında gidip geliyor. İşinizdeki hareketlilik aşk hayatınıza tamamıyla yoğunlaşmanızı engelliyor. Evli teraziler bu ay evleriyle daha az ilgileniyorlar. Bu da eşleriyle aralarında minik sorunlara ve ilgi yoksunluğuna neden olabilir. Size uyum sağlayabilen bir eşiniz var ise anlayışla karşılayacaktır. Ama anlayışlı taraf siz olmak zorundaysanız işiniz oldukça zor bu ay.