Terazi Burcu Yaz Yorumu

21.218
Terazi Burcu Yaz Yorumu

Terazi burcu 2016 yaz aylarında iletişim yeteneğini iyi kullanıyor. Bu hem özel hayatınızda, hem de kariyerinizde etkili oluyor. Bu yaz yaşamınızdan daha fazla keyif almaya başlıyorsunuz. Her şey yolunda gitmiyor olabilir ama siz rotanızı bozmadan yolunuzda ilerliyorsunuz.

Terazi burcu 21 Mayıs-21 Haziran 2016 tarihleri arasında gelişim sağladığı konuları ön plana çıkarmaya başlıyor. Dengeniz ve araştırmacı ruhunuz sayesinde bir çok konuda tecrübe sahibi oldunuz. Değişiminiz, aşk hayatınıza da, iş hayatınıza da olumlu ölçüde yansıyor. Her ikisini de aynı düzlemde götürebilen ender insanlardansınız. Partneriniz bu konuda kendini oldukça şanslı hissedecek. Mutsuz olduğunuz zamanlara alternatif çözümler sağlayarak hiçbir şeyi kafanıza takmıyorsunuz. Gelişiminize katkıda sağlayan en önemli şeylerden biri de, konular üzerine kararsızlığınızı yenmiş olmanızdır. Bu aylarda sizi yoran tek şey çalışma hayatınız oluyor.

Terazi burcu 21 Haziran-21 Temmuz 2016’da kariyerine odaklanıyor. Tahmininizden iyi bir iş hayatı sizi bekliyor. Projeleriniz yerini bulacak. Ekipmanınızı iyi oturttuğunuz ve zamanında planlama ile büyük başarılara imza atabilirsiniz. Verimli çalışmalarınız sonucu finansal konumunuzda önemli ölçüde yükselişe geçiyorsunuz. Bu sayede kısıtlama getirdiğiniz şeylerden de bir nebze kurtuluyorsunuz. Daha rahat hareket edecek ve gerekli gördüğünüz harcamaları yapabileceksiniz. Bunun yanı sıra yatırım amaçlı girişimlerde de bulunabilirsiniz.

Terazi burcu 21 Temmuz-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında aşk hayatına yöneliyor. Birlikteliğinizi sorgulayabilir, yenilikler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Sorunları büyütmemeye gayret ederek partnerinizle ortak noktalar arayabilirsiniz. Kopma noktasına gelen ilişkiler içinse yapılabilecek bir şey yok gibi görünüyor. Bekar teraziler Ağustos ayı içinde yaz aşkı yaşayabilir, çılgınlıklar yapabilir. Duygularınız çok yönlü ve bu ay yanlış yapma ihtimaliniz oldukça yüksek. Kısıtlandığınızı düşündüğünüz zamanlarda yalnız kalın ve hoşunuza giden aktivitelerde bulunmaya çalışın. Zararınıza olan oluşumlardan kaçının. Sağlığınız açısından varsa kötü alışkanlıklarınız bırakmayı deneyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.